Ламборджини• 12 июля 2024

Сильно тупо пійти одній на пляж, якщо немає компанії?

Куди телефон, гроші, речі ховати? Просити подивитись інших теж якось тупо відволікати людей. Знайомі побачуть, що одна будуть пліткувати.
сЛАдКОежКА• 12 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
прям кожен день? цікаво де ви
Если есть возможность - почему бы и нет ... Или есть местности , где на пляж ходить каждый день запрещается ?
Stepa_nida• 12 июля 2024
Запросто, громадським транспортом не користуюсь, тому телефон у водонепроникному чохлі на руці, в сумці тільки книжка, санскрін і вода.
В принципі, ці чохли є й такі, що влізе пара купюр і ключі.
автор Ламборджини • 12 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
я живу далеко від нього просто, якщо десь поруч, то зручно
автор Ламборджини • 12 июля 2024
Ответ дляStepa_nida
який у вас чехол?
Вкуси мене• 12 июля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
видела лайфхак один, вещи клали в памперс и оставляли на покрывале, типо его не тронут, подумают что с какашками)) или клали все вещи в судок и закапывали в песок под покрывалом.
Уже представляю, какой восторг в том маленьком городке, вызовет памперс на покрывале незамужней и все думали, что бездетной девушки.
автор Ламборджини • 12 июля 2024
Ответ дляВкуси мене
Ви мене насмішили
сЛАдКОежКА• 12 июля 2024
Ответ дляВкуси мене
Сплетницы из бухгалтерии будут , шо называется , ’у захвати’ .
Вкуси мене• 12 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
Ви мене насмішили
Надеюсь, вы уже на пляже?
автор Ламборджини • 12 июля 2024
Ответ дляВкуси мене
Надеюсь, вы уже на пляже?
Я на роботі...
Stepa_nida• 12 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
який у вас чехол?
Такого типу
Ловлю капці• 12 июля 2024
Ви мабуть ще дуже молоденька, якщо звертаєте увагу на чужу думку. По вашому питанню- так, пішла б. Ходимо з малим, то бачу дівчинку, вона сама. Засмагає, купається, п´є водичку. Мабуть часто так ходить, бо вже чорна ) ідіть, якщо хочете. Кому яке діло. А стосовно речей- залишаю все у пляжній сумці, майже не дивлюся, бо на малого вся увага. Ттт все на місті. І це Харків, пляж забитий
Мексиканочка• 12 июля 2024
Очень часто ходила одна. Телефон в пакетик и закапывала под покрывалом))). Кроме телефона и сотни какой-то, ничего ценного не брала с собой.
Бараболька• 12 июля 2024
Знайомих якраз і попросіть за речами приглянути.
Я й на море одна їздила, прекрасно відпочити можна, якщо не звертати увагу на ’що подумають люди’
Дверной_Проем• 12 июля 2024
Тююю, я в 99% случаев сама хожу, муж не любит пляж. Даже мысли не возникало, что подумают другие. И с вещами я не парюсь, никого не прошу. Правда не плаваю долго, окунаюсь просто
Веккy• 13 июля 2024
Я всегда одна хожу. Всю жизнь
Бесит когда то ждать. Тут сама пришла , позагорала и ушла
Борщик• 13 июля 2024
Ответ дляКредитная
В рашці може і так, а в Україні не знаю жодної бабці з таким іменем. Так що з Феклою вам на Галю ру.
Моя покійна баба - Фрося. Від Фекли недалеко пішла. Українською Фекла - Текля, між іншим
Плету корзинки• 30 июля 2024
Тю. Нормально. Я б із задоволенням побула на самоті.