Щепотка_совести• 12 июля 2024
Карпатські чани, в чому прикол, що дають?
Для чого?
Скромняшка• 12 июля 2024
Усюди холодно, а ти грієшся :) ясно, що в спеку ніхто в чанах не вариться
Ms. Анонимная• 12 июля 2024
Просто приємно. Релакс, зняття напруження, покращення самопочуття. Вони ще з хвоєю, це додаткові плюси для тих, хто часто хворіє
Бойова• 12 июля 2024
Кайфово. Холодно на вулиці, а ти у гарячій водичці серед природи і гір. У водичці трави, приносять чай з медом.
Бойова• 12 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
В спеку теж в них варяться, чи лише для зими?
В спеку можна в кардіологію з чану поїхати одразу)) думаю ніхто там в таку погоду не вариться. Це розвага для холодної пори року
Щепотка_совести
• 12 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
А в чому прикол сауни, наприклад?
Там три поти сходить, спа процедури.
Бойова• 12 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Там три поти сходить, спа процедури.
В чані так само) воно як баня. Поруч зазвичай стоїть холодна вода, щоб окунатись
Триндю-бриндю• 12 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
А в чому прикол сауни, наприклад?
Сауна на регулярной основе мне нравится потому, что после нее лицо чистое...
И да реально потом расслабление такое спать хочется.
Триндю-бриндю• 12 июля 2024
В чане была один раз не особо поняла. Мне кажется это больше красиво и прикольно сидишь в кастрюле на улице, а вокруг снег
Луноликая Вика• 12 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
у тих чанах що я була поряд крижана річка так що працює саме зміна ткмператур
Триндю-бриндю• 12 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
А в чем прикол в бане?
Там тяжело ..в русской бане я имею ввиду
Мне больше нравится сауна в комплексе с бассейном
Шальная коклетка• 12 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
После чана тоже кожа чистая и гладкая - там же травы и пар. А еще тренировка сосудов, потому что из чана 45 градусов окунаешься в ледяной и потом назад - ощущения как иголочки по всему телу
ЖонДуан• 12 июля 2024
Пропонували мені чан. наливають воду типа Нафтусі, потім можуть додати якись трави. Але мені все це заборонено, як і сауна
Kapitoshka7• 12 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
100%. Тіло омолоджується, як в дитини стає. Мені дуже подобається)
Борисфенка• 12 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Можна сказати, щоб дрова не підкидали, просто в теплій водичці валятися з м´ятою і любистком. Класна релаксація.
Снідаю авокадо• 12 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Спроба звикнути до пекла?)
Триндю-бриндю• 12 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
После одного раза чана?
Я в сауну каждую неделю или через неделю всю зиму ходила тогда чистая была
Борисфенка• 12 июля 2024
Ответ дляklaraneill
денежку своим владельцам дают от туристов)
Само собою. Але якщо є варіанти полазити в крижаній воді по камінню в Черемоші чи поваляться в теплому чані - я обираю чан.
Шальная коклетка• 12 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
После одного раза чана?
Ну якщо не запускати себе так, що треба драяти, то звісно. В мене догляд із саунами включно на регулярній основі, після чану, як і після будь-якої спа процедури, нфект помітний одразу