Послушная• Изменено 12 июля 2024
Чи оновлювати данні тим хто за кордоном
Дівчата, може хто знає як краще, я медик за кордоном ще до війни, не розумію є смисл оновлювати данні? читаю що потім прицде на влк повістка а як я пройду? ніяк? і що штраф?
також і чоловіку?
не розумію що робити людям які давно за кордоном, ніяких пояснень так і не було?
є нерухомість в Україні на нас двох, за це хвилююсь , що якщо не платити штрафи
також і чоловіку?
Послушная
• 12 июля 2024
але у багатьох ще пише в резерв * що данні не можливо оновити і йдіть до тцк…
не було б нерухомості, ще ок.. а тут не знаєш як зробити
та і плати штрафи, от хтось знає скільки їх раз будуть виписувати? юристи самі не знають
Бавовнятий Пупс• 12 июля 2024
Ответ дляВредняжка
Це може змінитися раптом одного недоброго ранку, достатньо однієї поправки до постанови попереднім числом, так як і з чоловіками
Ви вмисно залякуєте? Вам платять за це?
Моя думка не змінна- я точно нічого не оновлюватиму. В разі штрафу, а я в це не вірю, готова йти до суду, навіть маю адвоката.
Вредняжка• 12 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ви вмисно залякуєте? Вам платять за це?
Та ваша справа робіть що хочете
Попихтю та й годі• 12 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я готова їх оскаржувати в суді. Оновлювати точно впевнена не буду. Маю чітку позицію
Так, якщо не оновлювати, то шансів оскаржити більше
Попихтю та й годі• 12 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Штрафи за неоновлення. Якщо оновити, то штрафу не буде. Але і повістки теж не буде.
Чому не буде повістки?
Пульт от линолеума• 12 июля 2024
Ответ дляПослушная
ну тоді повістка прийде де прописана і буле вважатися що я получила?
а так якщо вкажу тут адресу?
Вважаю що поки не треба оновлювати. В Порядку 560 є пункт, що якщо про людину є дані в інших держреєстрах то вона звільняється від штрафу за неоновлення. Про вас напевно є інфа у ДПС реєстрі про виїзд и не повернення, тому можна буде відсудити в будь-якому разі що ви виїхали законо. На першому етапі ТЦК зараз буде працювати з тими хто відновив і тими кого зможуть бусифіквати.
Малявка ще та• 12 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Чому не буде повістки?
А куди її пришлють? За кордон? Скільком вже прислали?
Попихтю та й годі• 12 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Так, розсилати будуть після оновлення даних
Малявка ще та• 12 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Можна ознайомитись з постановою, де написано, що закордон висилатимуть повістки? Тільки дані не з тіктоку бажано. Бо я всюди читаю, що тільки письмова повістка дійсна або власновручена, або поштою.
Бавовнятий Пупс• 12 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ви вже запутались у своїй брехні і маніпуляціях. Оновиш - пришлють повістку і штраф, бо ніхто в здоровому глузді не поїде в Україну, не оновиш - все одно штраф! Визначіться зі своєю стратегією брехні і маніпуляцій вже врешті!
Попихтю та й годі• 12 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так, штраф в будь-якому випадку , я про це і писала, але між оновлювати і не оновлювати, розумніше не давати про себе знати.
Попихтю та й годі• 12 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Відколи пошта за кордон не їздить?
Малявка ще та• 12 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Відколи пошта за кордон не їздить?
Один лист - 150-200 грн, це без повідомлення про вручення. РахуйТе
Попихтю та й годі• 12 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
І що з того ? Думаєте хтось буде державні гроші економити?
Хи хи, ну ну• 12 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Чого не буде?
Напишуть, треба пройти ВЛК і до заднього місця всі ті оновлення. Крім того, що треба оновити, вони мають це зафіксувати. А робити цього без ВЛК ніхто не буде для тих, хто закордоном.
Тому оновлювати немає сенсу зовсім
Хи хи, ну ну• 12 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Тим паче фактичне місцезнаходження.
Чим меньше знають, тим краще
Не зви чайна• 12 июля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Подавайте пошвидше на громадянство іншої країни. У багатьох країнах умова для громадян - заборона проходити військову службу в інших країнах.
для України вона громадянка України.
ПриснитсяЖЕ• 12 июля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Вы не могли бы подсказать этот пункт про освобождение от штрафов, пожалуйста? Перерыла Порядок 560 и не нашла. Спасибо!
Носки на подтяжках• 12 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Ви взагалі істерична. Кому ви закордоном потрібна? Ви навіть військовозобовʼязаною за законом не можете бути призвана без згоди. Той, хто закордоном, хоч чоловік, хоч жінка, без проблем оновили і вказали закордонне місце проживання. Ви уявляєте собі масштаби змін, які країни повинні зробити, щоб когось кудись вислати?
Если не будут никого никуда высылать, то зачем обновлять данные?
На всякий случай, чтобы было?!
Моё мнение - забить и ничего не обновлять!
На всякий случай, чтобы было?!
Пульт от линолеума• 12 июля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Кодекс про адмін. порушення стаття 210. Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку
Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку -
тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -
тягне за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вчинення дій, передбачених частиною першою цієї статті, в особливий період -
тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Примітка. Положення статей 210, 210-1 цього Кодексу не застосовуються у разі можливості отримання держателем Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів персональних даних призовника, військовозобов’язаного, резервіста шляхом електронної інформаційної взаємодії з іншими інформаційно-комунікаційними системами, реєстрами (у тому числі публічними), базами (банками) даних, держателями (розпорядниками, адміністраторами) яких є державні органи.
ПриснитсяЖЕ• 12 июля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Дуже дякую!