Мать драконов• 12 июля 2024

Навчання та робота в Європі

Не знаю де шукати. Перерила весь інет. Може хтось дасть розумну наводку, буду вдячна.
Дитина хоче навчатись і потім працювати в центрі з дельфінами та морс.котиками. Це НЕ дельфінарії, там розповсюджені реабілітаційні центри для морських тварин, які лікують а потім випускають в море. Плануємо, щоб і навчання і робота була в Європі. Наразі, дитина перейшла в 9 клас. Взагалі ніякої інформації, просто на еколога - то не то... де та на кого можна навчатись, щоб потім можна було б в любому такому центрі працювати? Я в цьому взагалі не бум бум.
Ламборджини• 12 июля 2024
Дивіться по конкретній країні вимоги до диплому для такої роботи, нема єдиного підходу в Європі

So_so• 12 июля 2024
Морская биология, ищите бакалаврат итд
автор Мать драконов • 12 июля 2024
Ответ дляSo_so
Морская биология, ищите бакалаврат итд
Дякую, можливо можете ще щось розказати? Дивлюсь є в Великобританії і в США, де буде легше по фінансам та доступніша програма? Є навчання 3 роки, а є 4 роки... Чи є програми зі степендіями? Бо кошти то збираємо, але ж глянула навчання 3 роки - GBP 26 400((
Мову дитина знає добре, + є ще 2 роки навчання для удосконалення, потім здати на сертифікат тут на В2 достатньо? чи потрібно більше?
ЖивунаБагамах• 12 июля 2024
Может это надо на ветеринара учиться?
автор Мать драконов • 12 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Может это надо на ветеринара учиться?
Точно ні.
Кнопус• 12 июля 2024
Ответ дляМать драконов
Ви щось душе дешево для Британії пишете
автор Мать драконов • 12 июля 2024
Ответ дляКнопус
Ви щось душе дешево для Британії пишете
1 міл. 300 тис. це дуже дешево?

Фиктивная• 12 июля 2024
Ответ дляМать драконов
степендія від слова ’степ’?

Вчитися треба на ветеринара-реабілітолога
Кнопус• 12 июля 2024
Ответ дляМать драконов
1 міл. 300 тис. це дуже дешево?
Ні, я не кажу що це дешево в принципі. Навчання в Британії в принципі одне з найдорожчих в світі. Але Ви пишете 26400 за три роки. Один рік навчання в Британії для іноземних студентів коштує десь від 15 тис, це мінімум. А ще тис 10 на проживання.
автор Мать драконов • 12 июля 2024
Щось читаю морська бііологія теж не зовсім те....в їх програмах ніде не згадується про морських тварин, все про збирайте зразки та дані на дослідницьких суднах, на березі моря, зміна клімату
забруднення моря, використання наших морських ресурсів, дослідження рослин, водоростей і бактерій. Ви також дослідите хімічні та фізичні властивості Світового океану та їхній вплив на морське життя. ....
Я щось вже дуже розстроїлась...чи можливо взагалі здійснити цю мрію дитини?
автор Мать драконов • 12 июля 2024
Ответ дляКнопус
Вибачте, спішу...навчання три роки, ( кома)
GBP 26 400 / per year (на рік).
Кнопус• 12 июля 2024
Ответ дляМать драконов
GBP 26 400 / per year (на рік).
Тоді згодна. Я думаю, що в таких центрах працюють біологи, зоологи, океанографи і т.ін. Я б ще подивилась біографії подібних спеціалістів, як вони йшли до такої роботи і яку освіту отримувала
автор Мать драконов • 12 июля 2024
Ответ дляКнопус
Я Вам вдячна, дуже! Будемо і так шукати)
Ламборджини• 12 июля 2024
Ответ дляМать драконов
Чому ви вирішили, що це не ветеринарна освіта?