Майор Медуза• 12 июля 2024
Дівчата питання щодо стосунків чоловіка в дружини в період вагітності
Добрий день , з чоловіком разом ми 5 років , самі вирішили що хочемо дитину, було все добре,а ось зараз термін вже 7 місяців , почались якісь проблеми психологічні ніби, і я розумію що проблема в мені ,я хочу більше уваги , іноді здається що він мене не кохає , це вже заморочки, він готує нам, миє посуд щоб я не стояла зайвий раз , коли працюю водички принесе, прибирає будинок, а ось зі сторони мабуть сексуального плану у нас скоротились дуже сильно те саме, тому що мені ставили то тонус, то єрозія було в лікарні лежала , то загроза, може через це так ? Ніби як віддаляємось , я завжди хвилююсь за свою вагу , зараз вага 64 кг , набрала 10 кг почуваю себе не гарною і ще самооцінка упала , хоть до психолога звертайся ,плакати почала через день він мене заспокоює , підтримує , як бути ?
Капитошечка• 12 июля 2024
Якби чоловік вас не любив і віддалився, йому було б байдуже на ваші потреби.
Він проявляє турботу - ви ж самі пишете, прибирає-готує-миє.
Це нормально, що ви хвилюєтесь. Вагітність і діти - це не завжди святково, на завжди легко. Але це і не погано. Ваше тіло змінюється і вам може бути незвично з ним тепер. Будьте вдячні йому, воно витримує подвійне навантаження.
Може, вам з чоловіком на побачення сходити? Поговоріть з ним відверто, розкажіть, що відчуваєте. Спитайте, що відчуває він.
Тундиринда• 12 июля 2024
все наладится
не всех возбуждает беременная женщина + многие боятся навредить
З царем в голові• 12 июля 2024
Ужас , а что беременные сексом занимаются с животами этими огромными . Бедные мужики
З царем в голові• 12 июля 2024
Ответ дляТундиринда
все наладится
Я вообще не понимаю кого может возбуждать беременная
Капитошечка• 12 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Вы очень юны или очень закомплексованы?)) или тролль?)
У нас с мужем двое детей, обе беременности прекрасный секс до самых родов, возбуждения выше крыши, даже ходили в отель для свиданий) беременность - это всего лишь беременность, лишняя конечность или хобот на лбу от этого не вырастает.
З царем в голові• 12 июля 2024
Ответ дляКапитошечка
Это не комплекс , я не понимаю как можно заниматься сексом с бегемотом , кроме этого ваш муж как будто то с 2 мая людьми сексом занимается, но вас наверное это возбуждало - Семья епт🤔Есть еще такие бабы которые дают мужикам во время кормления , тоже - Семья 🫢
Капитошечка• 12 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Я поняла, вы троль.
Ок, не утруждайтесь так)
З царем в голові• 12 июля 2024
Ответ дляКапитошечка
Я поняла, вы троль.
Ок, не утруждайтесь так)
Не троль. Просто это омерзительное зрелище снес с беременной . Мужчинам все рано они и с козами могут , просто как это самим женщинам , когда они совокупляются с мужем вместе со своим ребенком
Капитошечка• 12 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Где вы это ’зрелище’ созерцаете, что так впечатлились? Закройте порносайты, в жизни все иначе)
З царем в голові• 12 июля 2024
Ответ дляКапитошечка
В жизни у беременных живот исчезает ?
НеВРотик• 12 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ну якщо вам огидно, то не займайтесь сексом з вагітними, я впевнена, вас ніхто не примушує.
А чоловіка збуджує його кохана жінка, і це нормально, якщо обом це в задоволення.
Капитошечка• 12 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
В жизни у беременных живот исчезает ?
В жизни людям не противно от своих близких, даже когда эти близкие в разном состоянии - беременные, родившие, похудевшие, располневшие и т.д.
НеВРотик• 12 июля 2024
Автор, у вас грають гормони, це нормально. Постарайтесь ці емоції не культивувати в собі. Тобто усвідомлювати, що ваші емоції - це не є реальність і істина, і вони тимчасові. Будьте до себе поблажливою, ви створюєте в собі нове життя, це велика робота, і ви можете в цей час не виглядати як королева краси, і не почуватись на вершині світу, це нормально і це тимчасово. Зараз в вашому житті інші пріоритети. Я впевнена, що чоловік вас кохає, судячи з того, як він старається вам полегшити життя. Поговоріть з ним, спробуйте провести час якось по особливому разом. Все буде добре.
З царем в голові• 12 июля 2024
Ответ дляКапитошечка
Гадость . Не только внешне но и моральная сторона . Получается ваш муж трпхсет не только вас но и вашего ребенка. А мужчины как животные , у них даже на коз встает ((
Капитошечка• 12 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
У вас с козами какая-то особая травма связана?
Троллинг - не ваше, прекращайте.
НеВРотик• 12 июля 2024
І щодо сексу - якщо вас це турбує і вам це потрібно, але є протипокази до вагінального сексу, можете спробувати поекспериментувати з чоловіком, є багато способів прожити сексуальну близькість без проникнення.
Lux Aeterna• 12 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
я тоже, при том что, я сама в положении
надо оценивать себя адекватно, а не распускать сопли про ’женщина расцветает’
Капитошечка• 12 июля 2024
Автор, а Ви не хочете спробувати фотосесію вагітності?
Фото може допомогти вам побачити себе інакше, ви зрозумієте, що виглядаєте красиво.
Ми з чоловіком робили самі, без фотографа, лишились приємні спогади і фотки дуже ніжні.