Були проблеми в стосунках з чоловіком. Тепер маю пароль від його сторінки в інстаграм, час від часу заходила туди щоб подивитись чи все нормально ( бо рік тому він переписувався з дівчиною в інстаграмі, я дізналась, ми розібрались і залишились разом). Вони не переписувались вже давно там від неї висіло 4 повідомлення річної давності, він переписку не видаляв, а я так бачила що вони не переписуються. А сьогодні я зайшла і випадково відкрила ті повідомлення, та ще з переляку видалила ту переписку. Тепер думаю він здогадається що маю пароль від його сторінки, почне задавати питання, а я не знаю що казати і як це пояснювати. Точно здогадається що це я і сам буде мене боятись тепер що я лізу в його мережі. Що робити? Я можу сказати що нічого не знаю, напевно саме щось сталось, але якось підозріло що тільки та переписка. А потім зустрінуться десь випадково вона скаже ти прочитав і не підписав і це точно буде триндець, бо він точно зрозуміє що це я зробила. А переписки там не відновлюються, навіть не знаю що робити
Love_Love_Love_• 12 июля 2024
Нічого не робити, навчитись довіряти чоловіку, не має довіри не буде стосунків.
Перестати вишукувати бо все ж ви щось знайдете.
Уявити ситуацію наче ви не маєте ніякого відношення до тієї переписки і чітко стояти на своєму
Ответ дляЛенаА
Удалите все остальные переписки: типа сбой был. Но лучше никогда ни в какие чужие переписки не совать свой нос
Поки що це єдиний варіант
Ответ дляLaura20
Видаліть і інші переписки. Збій зараз багато де. Бачите що в країні коїться. Головне не лякайтесь, якщо раптом запитає. Які переписки? Чому зникли? неначе не відразу зрозуміли.
Спробую☺️
Ответ дляIsa Dora
Мне кажется он не заметит даже
Надіюсь що не помітить, він туди рідко заходить, він не дуже розбирається в тих всіх соцмережах бо він там недавно і він старший чоловік, можливо якщо запитає в мене то я зможу запевнити його що це технічні якісь помилки
Natal_ka91• 12 июля 2024
Ответ дляВероника -3b8c
Забити і прикинутися дурочкою. Раз рідко заходить, то й не помітить