Освічую темряву• 12 июля 2024
В семью уже по 2 гроба! Вот скажите, ЗАЧЕМ им эта бессмысленная война?
Неужели до такой степени деградация или рак мозга?Нормальный же человек не поедет на войну убивать и самому помереть..И вроде у мам ,жен,детей и слезы настоящите и страдания,и в яму бросаются.Что с этими людьми не так?На фото типичная русская семья.Матер пришло 2 сына сразу в гробу
I am Afrodita• 12 июля 2024
Капець,скільки в нас де влювальниць. Ваші мужики де?може,самі на фронт підете?нащо на форумі сидіти?
I am Afrodita• 12 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
І в нас є)заїдь в центр України. Чи далі свого посьолка нічого не бачиш? Та ти тут завжди було чаморочне,так що добре. Гуляй
JannyMoney• 12 июля 2024
Ответ дляI am Afrodita
Мені нащо? Я податок платила і досить. Донатити не буду і не збираюсь
патриотка
Natalia505• 12 июля 2024
Ответ дляішо
вони раніше закінчаться
Війна закінчиться раніше. Але не так як чекають голуби.
Natalia505• 12 июля 2024
Ответ дляI am Afrodita
А нащо мені твої простори денеерії бачити? Мені в центрі країни цілком комфортно.
I am Afrodita• 12 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
JannyMoney• 12 июля 2024
Ответ дляRita N
держат информационный фронт и разбрасываются селами. с такими соотечественниками мы обречены. это грустно
лучше сразу под пуйло лечь. гораздо веселее.
Natalia505• 12 июля 2024
Ответ дляI am Afrodita
Удалено администрацией...
Нє, одразу в окоп. Ви то своїми руцями воюєте, за свою країну, особисто? Або на переговори, до пуйла, тут вже все порішала?
Наталія-Ната• 12 июля 2024
Если сейчас перестанут платить зарплаты военным- война в миг закончится. За идею воевать очень мало кто хочет, а с такой мнительной целью как у росии и подавно. Сами виноваты.. променял жизнь на деньги, что ж
Natalia505• 12 июля 2024
Ответ дляKleri
Ок. Моя хата з краю. Так краще?
Не знаю де ваша хата. Мене навіть це не цікавить. Моя в чудовому місці. Маю надію що всі ми колись будемо там, де хочеться.
Ответ дляNatalia505
А, в чудовому місці - так и подумала. Иначе вы в стакой легкостью не рассуждали, что сел много, и можно 150 лет еще... Человек, у которого там близкие, который видел близко войну, так нелепо рассуждать не будет. И просто здравомыслящий человек
I am Afrodita• 12 июля 2024
Ответ дляішо
таджика вже знайшла собі, щоб настрогати нових русічєй, коли твого алконавта на шмаття на фронті порве?
Іди таблеточки випий...попустить
I am Afrodita• 12 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Не воюю тому й проти війни. А ти хочеш іди. В чому питання?я за перемовини
I am Afrodita• 12 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Може, підеш за чужі повоюєш? Чи інші повинні, а ти будеш тут усіх вчити, як думати?
Natalia505• 12 июля 2024
Ответ дляKleri
Це ви пред´яву аналітикам напишіть, військовим експертам. Це їх думка. Але ж для вас всі думки нєлєпиє, окрім вашої. Я вам раджу послухати хоч іноді людей які мають відношення до війни. Не демонструйте свою необізнаність, ´здравомислящая´ особа. І ще порада, не заздріть і не впадайте в маразм.
Natalia505• 12 июля 2024
Ответ дляI am Afrodita
Навіщо? Ти закінчиш війну переговорами, так як вважаєш за потрібне, ніхто не піде. Ти ж проти війни тому все від тебе залежить. Я особисто вже нікого не пошлю на війну. Обіймаючи посаду в міністерстві оборони. Я не можу вчити, я не вчитель, не викладач. Я маю мозок, логіку і послідовну думку.
Ответ дляNatalia505
Это что еще за набор слов, мыслей, фраз? Будьте добры формулировать мысли внятно.
Яка думка? Что Украина будет воевать 150 лет, и что сел еще много?
Конкретно: кто это говорит, какой именно аналитик разбрасывается селами, жизнями людей, столетиями? Или это личные фантазии и вам нужно чем-то оправдать свою неловкую фразу?
Про зависть и маразм - без комментариев. Хотя маразм вы вспомнили как-то очень по Фрейду :)
Natalia505• 12 июля 2024
Ответ дляKleri
Ви все знайдете, вся інформація у вільному доступі. Я ж знаходжу, ви ж не тупіша, сподіваюсь. А комусь пред´являти претензії стосовно місця проживання і є маразм. Ще город мій згадайте, ну так щоб вас цілком поплавило. В мене ще вєлік є і авто, можна обісрати, при бажанні.
Ответ дляKleri
Ни один здравомыслящий добровольно не согласится на власть маньяков. Закрывали уже в ГУЛАГе сссерии людей.
Вас в рашке закроют, наслаждайтесь. Или вы болота с загнивающей заграницы любите?