Конотопська відьма• 12 июля 2024

Взломали вайбер сестри і вимагають гроші +380730330798

Як написати заяву на них?
ReintTycha• 12 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
Не меліть дурниць
Ок
Брехушечка• 12 июля 2024
Ответ дляReintTycha
Який номер, з якого дзвонив Кихвстар до сестри?
Вы пишете нісенітниці. Через посилання ніхто ніякий Вайбер не краде.
Його крадуть або коли роблять дубль сімки, або коли клонують на ПК, або коли просто витягають на 5 хвилин сімку з телефону, а вона без паролю. Ставиш її в свій телефон, і встановлює собі Вайбер тієї людини, в якої взяв на 5 хвилин сімку.
Потім ставиш її на місце і все.
автор Конотопська відьма • 13 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
Потім ставиш її на місце і все.
Так, зробили дубль сімки, як ми зрозуміли.
Брехушечка• 13 июля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Щоб тако не трапилося в подальшому, є два виходи. Перейти на контракт, або просто прив´язати свій номер до свого паспорту. Тоді ніхто крім вас з паспортом, не зробить дубль.
Брехушечка• 13 июля 2024
А взагалі зараз дуже багато людей не ставлять пароль на сімку, що є дуже корисним. Пароль на телефоні стоїть, а на сімці ні. В такому разі вашу сім карту можуть або вкрасти, або тимчасово скористатись. Так що пароль повинен бути і на телефоні, і на сімці.