B.Viktoria• Изменено 12 июля 2024

Потрібно оформляти повернення посилки на шафі?

Доброго вечора! Дівчата, підкажіть будь ласка, бо стикаюся перший раз. Покупець відмовився від посилки - доставка через безпечну оплату Шафа Новою поштою. Посилка повернеться автоматично мені чи потрібно самій оформляти заявку на повернення?
Дякую ❤️
Margarita_Kashina• 12 июля 2024
потрібно самій
автор B.Viktoria • 12 июля 2024
Ответ дляMargarita_Kashina
потрібно самій
Дуже дякую ❤️
автор B.Viktoria • 12 июля 2024
Ответ дляMargarita_Kashina
потрібно самій
Дякую ❤️
obuvka• 12 июля 2024
Самій через кабінет оформити повернення , якщо покупець не зробив це сам
Malinka15• 16 июля 2024
мені зателефонували нової пошти та спитали, що відмова від посилки чи буду я робити повернення?
при тому, що я сплачую доставку туди, а назад вона вже повертається безкоштовно