Диверсификация• 12 июля 2024
А мне свекровь квартиру подарила )
Ну оформила на себя , конечно
Но жить то там будем мы с семьей.
И ремонт сделала весь полностью
Заходи и живи
Но жить то там будем мы с семьей.
И ремонт сделала весь полностью
Заходи и живи
Кидаю курити• 12 июля 2024
Ответ дляЗ бісиками
А чому не на сина оформила?
В нього свого достатньо. А мене так застрахувала, щоб не сталося в житті, ми з дітьми маємо будинок і квартиру.
З бісиками• 12 июля 2024
Ответ дляКидаю курити
Не верховного але голова. Вже на пенсію вийшла.
Ну я знаю, що у простого судді зарплата 40+, тобто 1000 евро.
Так було до війни. Це не дуже багато. Можливо голова суду має більше.
Ну в будь-якому випадку це вже неважливо
Важливо те, що вона гарна людина, якщо так вчинила по відношенню до своєї невістки.
А то я також працювала в цій сфері і знаю як люди за копійку вдавляться та по судам тягаються
Кидаю курити• 12 июля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Ні ну якщо це правда, то дійсно супер. Я вас вітаю з такою свекрухою)
Дякую. А чому має бути не правда.
З бісиками• 12 июля 2024
Ответ дляКидаю курити
Респект цій жінці👍
Червона калина• 12 июля 2024
Я живу в квартирі, яка начебто чоловіка, але оформлена на свекруху, ремонт теж свекруха робила на свій ’смак’, то я не вважаю що в нас є квартира, і не має в мене благодарності до неї...
Мрію про власну.
З бісиками• 12 июля 2024
Ответ дляКидаю курити
Дякую. А чому має бути не правда.
Та життя в більшості своїй інше, як показує досвід.
Кидаю курити• 12 июля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Так, вона дуже хороша людина.
Яжемать Мне можно• 12 июля 2024
Блин, вот реально классно! Поздравляю
даже учитывая то, что например, я бы все равно собирала на свой уголок, свекровь офигенный старт дала, не надо за аренду отдавать, собирай себе потихоньку
Синиця у спідниці• 12 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Как это ? Выгоняли
Кто и куда ?
Свекруха. На неї ж квартира оформлена і проходила завжди без запрошення і зі своїм ключом. Ії ж квартира
Сяду на шию, дорого!• 12 июля 2024
Ответ дляЧервона калина
Мрію про власну.
Бо реально дивитесь на життя.
Мию чакри щоденно• 12 июля 2024
Моєму чоловіку теща машину подарувала.)
Реально оформила на нього.
Миллениалка• 12 июля 2024
Ответ дляЧервона калина
Мрію про власну.
От я теж після весілля стала жити з чоловіком ніби в презентованій нам квартирі з ремонтом. Зараз думаю було помилкою, могли зібрати і купити свою. А так і не продати і якась дурість ніби купувати щось своє, особливо зараз. І мені купувати окремо для себе так собі варіант.
Міняйловна• 12 июля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
А как это ’оформила на себя’?
свекруха себе подарила квартиру просто, а автор радуется шо дурне
Червона калина• 12 июля 2024
Ответ дляМиллениалка
Отож . Треба більшу, але мамо ні
З бісиками• 12 июля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Моєму чоловіку теща машину подарувала.)
Реально оформила на нього.
Якби з нею перестала розмовляти.
З тещею свого чоловіка)
Трусиковед• 12 июля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Якби з нею перестала розмовляти.
З тещею свого чоловіка)
і взагалі, женити свого чоловіка на ній, хай мучаться
Мию чакри щоденно• 12 июля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Якби з нею перестала розмовляти.
З тещею свого чоловіка)
А чого?))))
Чоловіку машину, мені гараж.
Нормуль у мене мама)
І з моєю позицією вона давно і добре знайома - подарунки на словах залиште собі і їжте їх з маслом. А у мене всі документи мають бути в порядку, щоби не виникало зайвих питань при сварках)))
Чоловіку машину, мені гараж.
Нормуль у мене мама)