ЖивунаБагамах• 13 июля 2024
Через скільки часу після відходження пробки ви народили?
У мене відійшла вчора вранці, подруги пишуть, що мала б народити протягом доби. Але перейм немає, ПДР стоїть на завтра. А на узі тиждень тому сказали, що я можу переносити, бо шийка довга (31 мм) і голівка дитини ще не опустилася в малий таз. Подруги підганяють їхати в пологовий, але там приймають тільки з переймами. Панікувати ж не потрібно, просто чекати перейм?
ЖивунаБагамах
• 13 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
Вечером отошла, утром родила
Ну от... А мені що робити?
Пиу!Пиу!• 13 июля 2024
Може пройти кілька днів, чекайте.
В мене вона взагалі аж разом з водами відійшла на відкритті 8 см.
ЖивунаБагамах
• 13 июля 2024
Ответ дляПироженкА
Ждать)
Просто мене вже накрутили... Типу їхати слухати серцебиття дитини і т.д.
Блиск думки• 13 июля 2024
Мне делали стимуляцию родов (потому что ПДР прошла, а у меня не было даже тренировочных схваток)
Снежнакомка• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ну от... А мені що робити?
Їхати в пологовий
Краще бути під наглядом
ЖивунаБагамах
• 13 июля 2024
Ответ дляСнежнакомка
Їхати в пологовий
Краще бути під наглядом
Ніхто мене там не прийме. У Перинатальному центрі Києва є чіткий протокол: приймати з РОЗКРИТТЯМ. Ну або на 41 тижні, коли родової діяльності немає і вже треба викликати.
Снежнакомка• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Странно
Я в Днепре рожала. Поехала. Сказала: мне лучше побыть у вас. Нервничаю, переживаю. Приняли на 38 неделе
Воленс-неволенс• 13 июля 2024
Через 2 дні. Але в мене протягом цих двох днів пробка частинами відходила, не одразу
ЖивунаБагамах
• 13 июля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
У мене теж сьогодні ще раз відійшла. Вчора бежева з прожилкою, а сьогодні біла
Гарантую неперелевки• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Пологи перші? Ви ж не знаєте є у вас відкриття чи ні. Поїхати на огляд можна, відправлять додому хай, краще перестрахуватися
ЖивунаБагамах
• 13 июля 2024
Ответ дляСнежнакомка
Странно
Це добре. Але я сама вибрала такий роддом у Києві, де конвеєр, породіль багато і ніхто не буде класти завчасно без причин
Снежнакомка• 13 июля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Я бы поехала
Снежнакомка• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Вы знаете есть у вас раскрытие или нет?
ЖивунаБагамах
• 13 июля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Так, перші. Та якби не спека і вимкнення світла... Я на 20 поверсі. Тому й чекаю вже ознак, щоб ’наверняка’.
ЖивунаБагамах
• 13 июля 2024
Ответ дляСнежнакомка
Вы знаете есть у вас раскрытие или нет?
А воно хіба буває безсимптомне, щоб і без перейм, і без відходження вод?
Снежнакомка• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ну ждите. Что ещё сказать
У беременных своя логика
Снежнакомка• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Бывает. Всё бывает
Вы как маленькая. Детей делать научились, а ответственность нести за того, кого сделали- нет
В гости звали?• 13 июля 2024
У меня 2 раза не было отхождения вод. Первый раз было только подтекание, схваток вообще не было. Положили в роддом и ждала схваток.
ЖивунаБагамах
• 13 июля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ви ж чекали перейм, не їхали одразу в пологовий?
тяжкаялюдина• 13 июля 2024
За три недели до родов отошла пробка. Но если у вас пдр на завтра, то в этот день должен быть осмотр, мне так говорила гинеколог, во всяком случае.
Если вы переживаете, то сходите на прием пусть посмотрит, послушает.
Патика-мотика• 13 июля 2024
Во время схваток отошла, и в первый и второй раз.
У вас есть связь с врачом, у которого на учете стоите? Напишите ей и спросите
Гарантую неперелевки• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Не лякаю але перейм одразу може не бути, не відчувається, відкриття може бути, пологи річ індивідуальна. Перейми можуть початися на розкритті і відчутними бути наприклад при 8см як ви про це дізнаєтеся?! Так перші пологи зазвичай не проходять швидко. Але я б на вашому місці поїхала в пологовий. Не ризикуйте
Перші пологи відійшла пробка і води одразу народила через 18годин, в другі пологи пробка і води не відходили, перейми почалися народила через 6годин.
ЖивунаБагамах
• 13 июля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Я коли підписувала обмінку, мені сказали: приїжджаєте зі схватками або після відходження вод або на 41 тижні. Можу хіба що на КТГ зʼїздити, і то не в пологовий, а кудись у приватну клініку.
тяжкаялюдина• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
В жіночій консультації у вас же є гінеколог,який веде вагітність. До нього з абсолютно різними (дурними чи ні) питаннями звертайтесь. Це ваша дитина, і ви маєте бути впевнені, що все йде за планом.