ЖивунаБагамах• 13 июля 2024
Через скільки часу після відходження пробки ви народили?
У мене відійшла вчора вранці, подруги пишуть, що мала б народити протягом доби. Але перейм немає, ПДР стоїть на завтра. А на узі тиждень тому сказали, що я можу переносити, бо шийка довга (31 мм) і голівка дитини ще не опустилася в малий таз. Подруги підганяють їхати в пологовий, але там приймають тільки з переймами. Панікувати ж не потрібно, просто чекати перейм?
ЖивунаБагамах
• 13 июля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
В жіночій консультації у вас же є гінеколог,який веде вагітність. До нього з абсолютно різними (дурними чи ні) питаннями звертайтесь. Це ваша дитина, і ви маєте бути впевнені, що все йде за планом.
До неї запис аж на четвер. Свій номер вона не давала, на вихідних тим паче не зможу з нею звʼязатися.
тяжкаялюдина• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Черговий гігеколог значить, так і сказати, що пробка відходить, ПДР завтра - це вихідний, хвилююсь.
Гарантую неперелевки• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Я коли підписувала обмінку, мені сказали: приїжджаєте зі схватками або після відходження вод або на 41 тижні. Можу хіба що на КТГ зʼїздити, і то не в пологовий, а кудись у приватну клініку.
Номер пологового або якщо домовлялися з лікарем, є?! Подзвоніть уточнити що вам робити, чекати перейм чи можна приїхати на огляд і впевнитися що все гаразд.
Снежнакомка• 13 июля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Автору жарко и высокий этаж
Не до того
Воленс-неволенс• 13 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ви ж чекали перейм, не їхали одразу в пологовий?
Я одразу їхала, бо мій пологовий був в іншій області
ЖивунаБагамах
• 15 июля 2024
Ответ дляФрекен бок
Через неделю где то
У мене сьогодні з ночі знов порція відійшла (вже 4 дні так). Подзвонила на приймальне відділення свого пологового – сказали, що рано приїжджати)) Чекати перейм.
ЖивунаБагамах
• 15 июля 2024
Ответ дляФрекен бок
Через неделю где то
Подзвонила щойно на приймальне відділення свого пологового – сказали, що рано приїжджати)) Чекати перейм.
Фрекен бок• 15 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Все правильно, выход пробки ничего не дает, это не роды как говорят врачи