Сиджу тихенько• 13 июля 2024
Спіженко кібер ніж
Привіт , стала дуже гостра ситуація або разлм зі злоякісною пухлиною видаляють і поки що здорові органи або кібер ніж в Сріженко. Напишіть ваші відгуки,хто дійсно оперувався тавим методом,чи дійсно він творить дива?! Дякую.
Мольфарочка• 13 июля 2024
Питайте на ФБ в групі ’Афіна. Жінки проти раку’. Там багато хто робив кібер ніж, в тому числі в Спіженка.