буреЛОМКА• 13 июля 2024
Чи може пригодитися український атестат за кордном?
В роздумах чи залишати дитину в 10-11 класі, зно все одно не буде здавати
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Да, у нас старшая школа 2 года в Польше 4
В мене дитина вже вчиться в старшій школі
ОйЙой• 13 июля 2024
Звичайно! Дитині навіть для освіти на робочу спеціальність потрібен документ про середню освіту. Не кажучи вже про подальше вище навчання.
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Вчитися за кордоном
Пацелуйнитуда• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Так, сину потрібен зараз для вступу до академії. І нмт теж потрібно
ПотеряласЯ Я...• 13 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
У автора ребенок в лицее. И вместе с поляками будет писать матуру. Ему абсолютно не нужны 10-11 классы в Украине. Это зря потраченное время
Лорка-хлорка• 13 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
И щно надо сдавать
Зачем?если в Украине поступать не буду
ОйЙой• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Вчитися за кордоном
Син отримав у минулому році. Потрібен обов´язково. Ще й питали про оцінки.
Пацелуйнитуда• 13 июля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А, ну якщо він матуру напише, то без питань. В Словенії, наприклад, ту матуру ніхто з українців за два роки не написав. Тому для них альтернатива - це наш атестат і нмт.
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Для чого саме? Дитина вчиться 3-й рік за кордоном
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Автор вы с приветом...написали одно а на самом деле все по-другому
Що саме? Дитина вчиться за кордоном , 9 клас закінчила на сімейній формі, далі не знаю чи атестат дає якісь переваги
Пацелуйнитуда• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Він буде матуру здавати? Почніть з цього
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Не знаю, що це, ми в іншій країні , дитина поступила в ліцей
Сизоока бестія• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Как вы попали в старшую школу, если у вас не было девятого класса , сплошные нарушения
ОйЙой• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Я вже прочитала, що Ви в Польщі. Мій у Англії закінчив коледж. Навіть написав вже всі екзамени. Коли восени подавав документи на вступ у вузи, всюди був потрібен український атестат.
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
З 2022 року вчилася в середній школі за кордоном, цього року поступила в ліцей
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Ми не в Польщі, закінчила коледж цього року в іншій країні і 9 клас на сімейній формі
Пацелуйнитуда• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Тоді краще продовжуйте і отримуйте наш атестат і зно:))
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Зно точно не буде здавати
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Сколько лет учиться в лицее
3 роки, після отримає диплом бакалавра
Пацелуйнитуда• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Зно точно не буде здавати
Ну то вже ваше право. У нас так було, що в тому році зно не вимагала академія за кордоном, а цього року ЗНО було одним з перших пунктів в документах
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
За кордоном вона вчитися як всі, без жодної прив´язки до українських документів, вони навіть не в курсі, що вона ще була в українській школі.
Пацелуйнитуда• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Ну то зрозуміло, мій так само вчився в консерваторії без прив´язки. А потім на 4 курсі приходить черга здавати матуру і тут починається саме цікаве
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Ми не в Польщі
бЭйбА• 13 июля 2024
Если вы уверены, что в Украину не вернётся и уверены, что сможет сдать все экзамены и получить диплом бакалавра или магистра, учась на иностранном языке, то вполне очевидно, что вам не нужна украинская школа и ее аттестат
бЭйбА• 13 июля 2024
У меня другая ситуация - иностранный очень сложный, поэтому для поступления нужен украинский аттестат в любом случае. Пока закончит украинскую школу, подтягивает иностранный и потом только поступает за границей.
У вас, возможно, совсем другая ситуация и поэтому укр. аттестат не нужен - это вы уже сами можете решить