Руда ліса• 13 июля 2024

Оновлення Резерв+. Чиї чоловіки не оновлюватися і не будуть.

Є питання. Якщо вирішили не оновлюватися, а якщо штраф буде 17000 то що тоді?
Вкусныйпончик• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
А якщо немає? І багато жінок прагнутимуть стосунків з уголовником? Ну що за країна рожевих поні?
а багато жінок захоче стосунків з військовим, якому вбити як два пальці?

Руда Сова• 13 июля 2024
Ответ дляРуда ліса
Чоловік вирішив не оновлюватися. Пишуть, що буде штраф 17000. А я чогось згадала за корону і ті прививки на які всіх заганяли. Чи не та сама історія?
Это похуже прививок уже и на много
Прививки купить можно было при желании за пару тысяч гривен
А тут жизнь стоит на много дороже и купить сложней
katykat• 13 июля 2024
Ответ дляРуда ліса
До того що заганяли так само на прививки і требували сертифікат, маніпуляції і запугування що не випустять в метро, звільнення з роботи.Не нагадує те саме з Резервом?
А ну нагадайте мені, коли заганяли на прививки, чи їздили лікарі на бусіках, ловили людей, били, погрожували, заставляли підписати згоду на прививки. Не згадуєте такого?
Luchia-c1bf• 13 июля 2024
Вирішили не оновлюватись, бо ті що оновляться, скоріше отримають штраф за порушення правил військового обліку (не з´явлення по повістці, яка була направлена на адресу, вказану при оновленні даних).
Будемо дивитись по ситуації що буде далі, якщо треба буде дійсно їх оновити, то краще заплатимо штраф 17 тис.
нинель 1919• 13 июля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
А не дешевле штраф заплатить, чем оплатить услуги адвоката?
первый здравый коментарий, они то свои штрафы отсудят бесплатно, а с остальных возьмут ...дешевле штраф я как узнала их хотелку то охренела 500 у.е в день в не зависимости от рез-та типа если ее не пустят в тцк(сопровождать мужчину чтобы его просто выпустили оттуда)все равно плати.аналогично сопровождение на влк(чтобы увидели диагнозы,а не накатали сразу что здоров)
Kawka• 13 июля 2024
Ответ длянинель 1919
так а разве после оплаты штрафа не идешь сразу на ВЛК и по схеме дальше?
зачем вообще эти адвокаты в принципе?
Ariervil• 13 июля 2024
Ответ дляВот Она Я
Не буде штрафу, живемо за кордоном
Бгг. Запросто может быть, а также блокировка счетов, и не факт что вы сможете этот штраф оплатить)

Марися_• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Скажите, а когда мобилизация силовая женщин пойдет, вы песни те же будете петь? И первая в окоп побежите, правда ?
А такими темпами если все пойдет, то и это не загорами
LotusA• 13 июля 2024
Ответ дляKawka
зачем вообще эти адвокаты в принципе?
И штраф и тцк и влк ждут
ku4eravaku4erava• 13 июля 2024
Ответ дляAriervil
А почему не сможет оплатить штраф?