Руда ліса• 13 июля 2024

Оновлення Резерв+. Чиї чоловіки не оновлюватися і не будуть.

Є питання. Якщо вирішили не оновлюватися, а якщо штраф буде 17000 то що тоді?
Alienmoon• 13 июля 2024
Ответ дляPrervana
А при совке говорят каждый третий сидел или привлекался.
Будет страна зэков. Я считаю, это эпично
Самые свободные в мире 😂

Prervana• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Нічого подібного. Особливо якщо йти добровольцем. Навіть якщо призовуть. ЗСУ - дуже велика структура. Там не тільки штурмувати посадки потрібно. Водії, дозаправники, IT, оператори дронів, логістика — або хочете сказати, що все куплено?
Устройтесь. С гарантией того, что за пределы своей области не поедете и на ноль не отправитесь. С удовольствием пронаблюдаю ваш путь, послушаю о безвоздмездном трудоустройстве на хорошее спокойное место
Оченьценная• 13 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Такая же и сумма штрафа была, ровно 17 тыс )
Все кто подал в суд и оспорил , еще и моральную компенсацию получили .
Как только увидите , что пришел штраф , подавайте в суд , новый они в таком случае выписывать не могут .
Именно поэтому они и закрыли судовой реестр , чтоб люди не видели сколько подают у суды .
Приходишь такой в суд, а там тцкашники на бусе ждут. И вот через месяц после учебного полигона штраф гасится, деньги на адвоката и суд существенно экономятся.
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
Яка користь для ЗСУ від таких людей на нулі. Якщо їх буде там більше 50 відсотків.
Я поясню, яка. Очевидна користь. Набагато більша, ніж від тих, хто відсипав лаве і втік закордон
Чим більше буде людей, тим частіше проводитиметься ротація. Думаю, всім відомо, скільки років поспіль одні й ті самі солдати воюють на передовій банально тому що нікому замінити.
Ротація = висока ефективність солдат
Це означатиме більші шанси на перемогу

Можна заперечити, багато наводити аргументів про нестачу зброї, перевагу росіян і т. д.
Але
У 2014 у нас не було нічого. І не дивлячись на це, військові героїчним чином зупинили монстра — рф. Просто г*вном і палками. Буквально. А якби там не було людей?

Ніхто не народжений воювати. Ніхто не хоче йти на смерть. І мобілізації, яка всім подобається, не існує. Ми маємо це усвідомлювати
Апофиозная• 13 июля 2024
Пофик. И не столько готовы заплатить лишь бы живым был
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
В чому вирок. От в чому? Нікуди не влаштується, може їй це й не потрібно
Їй, може, й ні, а чоловікам зазвичай немає звідки брати кошти. Це вони, як прийнято вважати, особливо на цьому форумі, мають ’забезпечувати сім´ю’ і іншу домостроївську маячню
І як бути?
Оченьценная• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Ротація = висока ефективність солдат
Це означатиме більші шанси на перемогу

Але

Не буде ніякої ротації. Відкрийте той закон і почитайте, де там про ротацію? Які терміни встановлені?

Alienmoon• 13 июля 2024
Ответ дляОченьценная
Кто приходит ? Ничего что иски подаются онлайн ?
Країна ж в смартфоні 🤣
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляPrervana
Что?)😆😆😆😆
Могу частично согласиться лишь в случае, если на человеке кредитов и ипотек висит, как блох. Тут некоторая беда, конечно.
В остальных случаях о каком смертном приговоре от отсутствия работы вы говорите вообще?
А звідки брати кошти? Я не чула, щоб homo sapiens навчилися харчуватися фотосинтезом
Goku5927• 13 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
Удалено администрацией...
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
І як бути?
Норм. Все норм
Prervana• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
В случае особой нужды мама и жена заработают
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляPrervana
А чому гарантії мають бути? Якщо всі сидітимуть у тилу, хто захищатиме? Хто буде підміняти солдат?
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Та не буде стільки. І до того ж, якщо все до таких меж дійде, я не здивуюсь, якщо повально почнуть ходити по квартирах. І тоді вже не питатимуть, а просто по факту: маєш відповідний набір хромосом — іди воюй. Я вважаю, краще не доводити до такого
Ну тогда уже люди соберутся и массово прорвут границу. А зермаки со своими корзиночками - лаченами, джокерами, стерненками пусть топают в окоп
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляGoku5927
Удалено администрацией...
Шо за ....
ВсеПроВсехЗнаю• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Не смішіть.
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Я примарно це уявляю. Я б не хотіла собі долю зека на місці чоловіка. Ухиляння від мобілізації означатиме саме це на 100%. Навіть попадання до лав ЗСУ не настільки гарантує смерть. Невідомо, що гірше
Да вы рекрут прирожденный
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляОченьценная
Як не буде? А куди всіх подінуть, у бульбашку? Ви розумієте, як працює війна?
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляPrervana
А якщо немає? І багато жінок прагнутимуть стосунків з уголовником? Ну що за країна рожевих поні?

ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Штраф, тобто стягнення коштів. Але навіть якщо забути про гроші. Ви уявіть долю такої людини. Куди вона влаштується працювати, хай навіть неофіційно? Це смертний вирок, просто відтермінований
Скажите, а когда мобилизация силовая женщин пойдет, вы песни те же будете петь? И первая в окоп побежите, правда ?
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Люди зараз не можуть зібратися, коли ще є змога і все не критично. Я в це не вірю
Prervana• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Понятия не имею, не ко мне вопрос. Хотите - можете вы
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не маніпулюйте словом ’когда’, це по-перше. Я ще не чула про реальні випадки прориву екстрасенсорних здібностей у людей. І взагалі-то є така країна як Ізраїль, де до військовозобов´язаних належать люди обидвох статей. А в нас в Україні дуже багато прихильників цієї держави, особливо до війни любили кататися і громадянство отримувати по репатріації
Prervana• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
О боже) ну давайте жгите дальше, что статус у них будет как у насильников - педофилов или серийных убийц😆
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Ротація = висока ефективність солдат
Це означатиме більші шанси на перемогу

Але

Удалено администрацией...
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляPrervana
Ну ясно, аргументів немає, лише зрадонька і бажання, щоб хата була з краю))
А вона не буде
Де б ви не були, доки усвідомлюєте себе українкою і маєте хоч 1 родича тут
ВсеПроВсехЗнаю• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
За те що воювати не схотів? Думаю багато..
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляPrervana
Ви на місці HR залюбки прийматимете на роботу людину з уголовною справою в анамнезі?)) У нас до 2022 людей з луганською/донецькою пропискою не хотіли брати на роботу і не хотіли здавати їм житло
А тут уголовна справа
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...