Руда ліса• 13 июля 2024
Оновлення Резерв+. Чиї чоловіки не оновлюватися і не будуть.
Є питання. Якщо вирішили не оновлюватися, а якщо штраф буде 17000 то що тоді?
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
За те що воювати не схотів? Думаю багато..
Аааа
За те, що захотів кинути дім, сім´ю і друзів і бажав відсидітися, поки двіж не скінчиться
Мущщщина, просто казка
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Не маніпулюйте словом ’когда’, це по-перше. Я ще не чула про реальні випадки прориву екстрасенсорних здібностей у людей. І взагалі-то є така країна як Ізраїль, де до військовозобов´язаних належать люди обидвох статей. А в нас в Україні дуже багато прихильників цієї держави, особливо до війни любили кататися і громадянство отримувати по репатріації
Это все хорошо, но немного не к месту. Вернемся к нашим баранам, с вашего патриотичного позволения . Вы уже мобилизовались лично ?
Ответ дляНаучительница
Ну ясно, аргументів немає, лише зрадонька і бажання, щоб хата була з краю))
А вона не буде
Де б ви не були, доки усвідомлюєте себе українкою і маєте хоч 1 родича тут
А вона не буде
Вообще плевать. Патриотичными припадками не страдаю, люблю пожрать, поспать и мужика в доме. Несознательная, меркантильная Кю😆
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я не належу до військовозобов´язаних ні за статю, ні за спеціальністю. Підозрюю, так само, як і ви. Тому ваше питання пройшло так само повз мене, як цивілізація повз рашку
ВсеПроВсехЗнаю• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Аааа
Мущщщина, просто казка
Удалено администрацией...
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
Усе, ця порвалася, несіть нову))
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
ФрекенБок• 13 июля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Чтобы наложить штраф, вашего мужа должны поймать и доставить в ТЦК. Не поймают - штраф не выпишут.
У мого чоловіка, на початку війни ще, заблокували картки , з сумою за штраф. А сам штраф був за те, що не забрав повістку, яку як виявляється, клали в поштову скриньку. А Ви кажете штрафу не буде. І оком не моргнуть.
Ответ дляНаучительница
Ви на місці HR залюбки прийматимете на роботу людину з уголовною справою в анамнезі?)) У нас до 2022 людей з луганською/донецькою пропискою не хотіли брати на роботу і не хотіли здавати їм житло
А тут уголовна справа
Та у кадровиков мозги есть, в отличие от) и статью ’за шо сидел’ - нагуглить смогут, не парьтесь за них
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Подгорел пердак 😂🤡
В окоп идите, клоунесса
ВсеПроВсехЗнаю• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Усе, ця порвалася, несіть нову))
Припиняйте зловживати ...
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Вы демонстрируете агрессивный патриотизм, которому место на линии соприкосновения. Поэтому будете добровольцем. А и маму свою возьмите ( вы немного выше ее упоминали)
Отпишитесь потом нам о своих успехах
Замрійлива• 13 июля 2024
Ответ дляРуда ліса
Обоснуйте. Бо скрізь в новинах і пресі інформація про штрафи. Де можна почитати офіційно без журналюг, як воно на справді?
В законі почитайте. Будуть штрафи й адмінвідповідальність
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Пердак разорвало окончательно
Несите новый
И кстати , я много чего умею, в отличии от вас, мадам
Несите новый
Замрійлива• 13 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Куча людей судилась за штрафы про ковид и все выиграли . Никто 17 тыс не платил .
Не вводите людей в заблуждение .
Принуждать никого не имеют права , на бумаге даже война не зафиксирована
Не вводите людей в заблуждение .
А до чого тут ковід??
Лівий Локіть• 13 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Вот и я о том , тут до конца войны совсем ничего , поэтому и рассмотреть не успеют даже первый .
Ну вы наивная конечно. Какой конец войны? Какие к этому предпосылки? Вы посмотрите сколько контрактов заключено , Украине поставки вооружение вплоть до 2028 года
Огонь войны только раскочегаривается.
Я тоже как и все адекватные люди хочу прекращения этого кошмара но не стоит сейчас внушать в людей надежду основанную на ваших фантазиях. Война будет еще минимум 4 года
Огонь войны только раскочегаривается.
Руда ліса
• 13 июля 2024
Ответ дляЗамрійлива
А до чого тут ковід??
До того що заганяли так само на прививки і требували сертифікат, маніпуляції і запугування що не випустять в метро, звільнення з роботи.Не нагадує те саме з Резервом?
Замрійлива• 13 июля 2024
Ответ дляРуда ліса
Ні, не нагадує.
Ответ дляЛівий Локіть
Огонь войны только раскочегаривается.
Нет , не будет .
На момент прихода Трампа будет заморозка, как и при ато была при нем .
Потом придут демократы и по новой
Ответ дляAlienmoon
Нет , не будет .
Потом придут демократы и по новой
А россия захочет за эти переговоры садится? С чего бы им сейчас останавливаться? Ну и даже если будет заморозка, то границы не откроют. Нелегальные пути тоже к тому времени прикроют, вон уже как укрепляют западную границу. будет выезд только для своих ну и для важных птиц типа монатика притулы и 95 каартала
Ответ дляKmeruskaw
То не відчинять кордони та й таке. Припинення вогню, шоб хоч коротенький вдих зробити. Електрику відновити і т ін. Вибори
Вкусныйпончик• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Штраф, тобто стягнення коштів. Але навіть якщо забути про гроші. Ви уявіть долю такої людини. Куди вона влаштується працювати, хай навіть неофіційно? Це смертний вирок, просто відтермінований
А куди влаштується після війни військовий? Їх шаразатимуттся роботодавці так само як і зеків. А от ухилянтів охоче братимуть, бо вони ментально здорові.