Руда ліса• 13 июля 2024
Оновлення Резерв+. Чиї чоловіки не оновлюватися і не будуть.
Є питання. Якщо вирішили не оновлюватися, а якщо штраф буде 17000 то що тоді?
Дама с собачкой• 13 июля 2024
Ответ дляПослушная
Удалено администрацией...
Послушная• 13 июля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Удалено администрацией...
Ні, як ви, що не знає закону. І що в суд не обов´язково з´являтися особисто
Ответ дляПослушная
Задача всех запугать , чтоб или в тцк бежали или штрафы платили .
Адекватные уже давно взяли консультацию юриста или сами нашли инфу и знают , что делать с их штрафами липовыми .
Дама с собачкой• 13 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Чем спасет адекватного не оплата штрафа?
Это вашего адекватного убережёт от мобилизации как?
Ответ дляДама с собачкой
При чем тут мобилизация ?
Речь идет о неуплате противозаконного штрафа .
Война максимум до конца года , пока Трамп не придет , мужику лучше дома посидеть это время , чем стать калекой или умереть .
Божий одуванчик• 13 июля 2024
Ответ дляРуда ліса
Обоснуйте. Бо скрізь в новинах і пресі інформація про штрафи. Де можна почитати офіційно без журналюг, як воно на справді?
Так нет ещё 16го числа. Вот тогда посмотрим что будет
Послушная• 13 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Пугані вже. Нехай кацапів пугають
Невловимий Джо• 13 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Подача судового иска в районе 1000 грн .
Это дороже 17 тыс , каждые 3 месяца ? 🤣
А представлять интересы в суде?А потом подавать на апелляцию? Тем более, и адвоката нанимать каждые 3 месяца. Ведь одно выигранное дело (и то не факт, что не проиграет) не означает, что больше штрафов не будет
Ольга.Д.О.• 13 июля 2024
Якщо штраф однорозовий - заплатимо. Якщо ні, то будемо дивитись по обставинам. Але оновлюватись не буде.
Ответ дляНевловимий Джо
Ха-ха три раза )
Вы знаете , что сейчас в судах ? Они завалены на годы вперед , уже и война закончится , пока иск на рассмотрение пойдет . А новый штраф права не имеют выписывать , пока иск не рассмотрен .
Трактор Віка• 13 июля 2024
Ответ дляПесиКот
Це все неправомірно, але щоб довести потрібні суди і купа часу та нервів і коштів
Щоб ОСКАРЖИТИ
ви хотіли сказати?
Трактор Віка• 13 июля 2024
Ответ дляПослушная
Це що?
Не знаєте, що таке тік ток?
А чому ви вирішили, що штрафів не буде?
Послушная• 13 июля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Не знаєте, що таке тік ток?
А чому ви вирішили, що штрафів не буде?
Поняття не маю.
А чому мають бути
Трактор Віка• 13 июля 2024
Ответ дляПослушная
Поняття не маю.
А чому мають бути
А чому має не бути?
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляGoku5927
Штраф, потім розшук і відкривається уголовна справа. Хто попав під уголовку, самі розумієте, ніде не влаштується ані під час, ані після війни
Реабілітують потім, коли ця влада піде в небитія
ПесиКот• 13 июля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Щоб ОСКАРЖИТИ
ви хотіли сказати?
Оскаржити можна рішення суду. Ні,я не про це
Послушная• 13 июля 2024
Ответ дляТрактор Віка
А чому має не бути?
То почитайте закон, в якому випадку людина підлягаює відповідальності і призначенню штрафу чи покарання
Послушная• 13 июля 2024
Ответ дляGoku5927
А який склад злочину? Для відкриття кримінальної справи
Ольга.Д.О.• 13 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Заплатить штраф ровно признать свою вину и их будут постоянно выписывать
Вопрос в том, на сколько постоянно? Раз в год можно платить. Чаще - сложно. В общем, посмотрим по факту событий. ..
Трактор Віка• 13 июля 2024
Ответ дляПослушная
А адвокати для чого?
Щоб взяти гроші і нічого не обіцяти
Послушная• 13 июля 2024
Ответ дляGoku5927
Як не влаштується? яник он президентом влаштувався