Руда ліса• 13 июля 2024
Оновлення Резерв+. Чиї чоловіки не оновлюватися і не будуть.
Є питання. Якщо вирішили не оновлюватися, а якщо штраф буде 17000 то що тоді?
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляGoku5927
Коли ’ця влада’ піде, навряд чи ми з вами писатимемо на цьому форумі. Бо від України не залишиться й камінчика. Не знаю, як ви, а я перемоги рф не чекаю. Відповідно і таких примарних ідей не плекаю
Не пишіть мені це. Я не чекаю ніяких рєфів. Ваша маніпуляція на мене не діє.
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
штраф за уголовку в два раза меньше, чем за админ - не выгодно им
Справа не в штрафі. Тут форум виключно заможних аристократок, але якщо поміркувати, можна згадати долю далеких родичів когось зі знайомих, на кому висіла уголовна справа. Добре живеться зекам?
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляПослушная
А який склад злочину? Для відкриття кримінальної справи
Автору цього посту, просто так захотілося
Невловимий Джо• 13 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Ха-ха три раза )
Вы знаете , что сейчас в судах ? Они завалены на годы вперед , уже и война закончится , пока иск на рассмотрение пойдет . А новый штраф права не имеют выписывать , пока иск не рассмотрен .
Я знаю, что в суде. Деда хотим лишить дееспособности, суд на октябрь назначили
Невловимий Джо• 13 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Ха-ха три раза )
Но я думаю, что такие дела будут рассматривать вне очереди
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляПослушная
Я не думаю, що на 3-й рік повномасштабної війни маю це пояснювати. Хто вважає, що кинути дім, батьків, коханих, друзів, аби врятувати себе-корзиночку, — це нормально, з тим мені точно не по дорозі, я інших моральних принципів
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляПослушная
Як не влаштується? яник он президентом влаштувався
Ага, і було це в ті ’славетні’ часи, коли Україна була проросійською. От хіба що в такому викривленому світі
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Так буде 7млн зеків. Моб ресурс, якщо вірити владі 10,5 млн. Оновили дані 3.3млн. Тобто 7млн посадять за грати.
Пік Антна• 13 июля 2024
Ответ дляРуда ліса
Чоловік вирішив не оновлюватися. Пишуть, що буде штраф 17000. А я чогось згадала за корону і ті прививки на які всіх заганяли. Чи не та сама історія?
Нічого, що це трохи різні ситуації?
Ответ дляНаучительница
А при совке говорят каждый третий сидел или привлекался.
Будет страна зэков. Я считаю, это эпично
Ответ дляМой завтрак
за это не предусмотрен срок в уголовном кодексе 1. Ухилення призовника, військовозобов’язаного, резервіста від військового обліку після попередження, зробленого відповідним керівником територіального центру комплектування та соціальної підтримки, керівниками відповідних органів Служби безпеки України, відповідних підрозділів Служби зовнішньої розвідки України, -
карається штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року.
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
Та не буде стільки. І до того ж, якщо все до таких меж дійде, я не здивуюсь, якщо повально почнуть ходити по квартирах. І тоді вже не питатимуть, а просто по факту: маєш відповідний набір хромосом — іди воюй. Я вважаю, краще не доводити до такого
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
А тут відписують що це уголовка
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляPrervana
Я примарно це уявляю. Я б не хотіла собі долю зека на місці чоловіка. Ухиляння від мобілізації означатиме саме це на 100%. Навіть попадання до лав ЗСУ не настільки гарантує смерть. Невідомо, що гірше
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
До якого не доводити? Ті хто тут не хочуть воювати, там скоріш за все теж не будуть.
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
уголовка может, но без срока
А так буває, а яке ж тоді покарання?
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
Там - ви маєте на увазі ЗСУ? А який вибір? Я думаю, коли ти на 0, мотивація з´являється хутко. Я читала і чула багато розповідей звідти. На передку дуже багато речей уже не має значення
Послушная• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Такі самі славетні часи як і зараз.
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
А так буває, а яке ж тоді покарання?
Штраф, тобто стягнення коштів. Але навіть якщо забути про гроші. Ви уявіть долю такої людини. Куди вона влаштується працювати, хай навіть неофіційно? Це смертний вирок, просто відтермінований
Ответ дляНаучительница
Эээээ...
Попадание туда, где не настолько гарантируют смерть - оно денежек стоит. По тарифной сетке, в долларах.
Дешевле адвоката нанять
Научительница• 13 июля 2024
Ответ дляPrervana
Эээээ...
Дешевле адвоката нанять
Нічого подібного. Особливо якщо йти добровольцем. Навіть якщо призовуть. ЗСУ - дуже велика структура. Там не тільки штурмувати посадки потрібно. Водії, дозаправники, IT, оператори дронів, логістика — або хочете сказати, що все куплено?
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
Яка користь для ЗСУ від таких людей на нулі. Якщо їх буде там більше 50 відсотків.
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляНаучительница
В чому вирок. От в чому? Нікуди не влаштується, може їй це й не потрібно
Ответ дляНаучительница
Что?)😆😆😆😆
Могу частично согласиться лишь в случае, если на человеке кредитов и ипотек висит, как блох. Тут некоторая беда, конечно.
В остальных случаях о каком смертном приговоре от отсутствия работы вы говорите вообще?
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Ответ дляGoku5927
Штраф, потім розшук і відкривається уголовна справа. Хто попав під уголовку, самі розумієте, ніде не влаштується ані під час, ані після війни
Оп ты? Идите вы со своими пуговками в оп
Мой завтрак• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...