Коварная Зая• 13 июля 2024
Куда вы бы переехали?
Чисто теоретически,если бы у вас была возможность жить в одном из этих городов. (Пожалуйста без других вариантов и неуместных комментариев)
Результат:
вже голосів:
68 (80.95%)
Мадрид или Малага
16 (19.05%)
Париж
Пушап Мі мі• 13 июля 2024
Ответ дляКицюююня
Я жила в Парижі, і в Мадриді, ніколи б знову не вибрала Іспанію, вона для відпочинку, а не постійного життя
Ну помойка Париж не для жизни и даже для туризма не катит
Кицюююня• 13 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Помиляєтесь, Париж дуже комфортний і цікавий, завжди є що дивитися, навіть, якщо живеш роками, не набридає
Пушап Мі мі• 13 июля 2024
Ответ дляКицюююня
Ну как я могу ошибаться, я никогда не пишу с потолка, я там жила и это мрак, я была так счастлива когда переехали, просто несказанно
Коварная Зая
• 13 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
А куда переехали?
Кицюююня• 13 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Все залежить від вашого району проживання
Рогнеда Карповна• 13 июля 2024
Ответ дляКицюююня
Париж мені занадто шумний, живу за 5 км від нього - ідеально і взагалі Франція дуже комфортна для життя
Чим комфортна? Що подобається?
Кицюююня• 13 июля 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Чим комфортна? Що подобається?
Робота, освіта, медицина, міста дуже гарні і доглянуті, люди спокійні ввічливі