Тану на сонці• 14 июля 2024

Застуда

Що прийняти горло, нежить, мабуть скоро буде кашель, температура 37,5, симптоматично лікую горло, нежить а щоб швидше стати на ноги?
Біток чи ефір?• 14 июля 2024
Мені тільки отой чай від застуди ще більше нашкодив, хоч так його хвалять. П´ю чай з ромашкою, календулою, лимоном чи смородиною

автор Тану на сонці • 14 июля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Я порошки не пʼю вони в мене викликають рвотні рефлекси
Невидимка Майя• 14 июля 2024
Час і більше рідини, води навіть простої, вітамін С. Трахісан від горла. Співчуваю, автор, у таку спеку хворіти - це жахливо, одужайте швидше.
Черговий по кухні• 14 июля 2024
7 дней
ничего, только много пить и полоскать горло и нос
Файно Замало• 14 июля 2024
Вирусня. Нос и горло солевой раствор пшикать, горло полоскать сода плюс соль каждые 2-4 часа, витамин С 2 гр каждый день, цинк по инструкции, бромгексин по 2 табл 4 раза в день. Это если у Вас только начало. Да, еще назоферон и окоферон капать.