Хи хи, ну ну• 14 июля 2024
Померла Шеннен Доерті((
Як ціла епоха пішла(
Спочатку Люк Перрі, тепер Шеннен... Ділан і Бренда, мої улюблені герої серіалу, моя улюблена пара(
Почемучечка• 14 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Дуже шкода(( здається у неї був рак?
Да, она много лет лечилась
Хи хи, ну ну
• 14 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Дуже шкода(( здається у неї був рак?
Так, довго боролась, і от...(
Хи хи, ну ну
• 14 июля 2024
Ответ дляМаруська Му
Автор.. ну 4 или пятая тема, почему там не высказаться
Переглянула стрічку, ні однієї теми не було. І в популярних немає
Коплю на груди• 14 июля 2024
Дуже шкода. Дівчата, я не помиляюсь, в серіалі була серія, де в неї запідозрили рак, але тоді виявилось, що його немає?
Добра всем!• 14 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
вы прикалываетесь? вниз пролистайте, на 2 темы ниже от вашей свежая, а час назад было 4 или 5
Анонимушка• 14 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
так (
Коплю на груди• 14 июля 2024
Ответ дляАнонимушка
так (
І, здається, тоді в серіалі теж було про рак саме молочниї залози?
Маруська Му• 14 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Эти ближайшие
Хи хи, ну ну
• 14 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Так. Вони з Келлі в журналі прочитали статтю і вирішили самостійно перевіритись, Бренда намацала затвердіння. Їй робили біопсію, пухлина виявилась доброякісною.
Ого, яке співпадіння, я й забула про цю серію, поки ви не нагадали...
Хи хи, ну ну
• 14 июля 2024
Ответ дляДобра всем!
Ага, вже побачила.
Ну, нижня з´явилась, поки я цю створювала і фото додавала, так що не моя вина.
Коплю на груди• 14 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Я теж тільки сьогодні згадала про ту серію, це ж треба, таке співпадіння((. Дуже шкода, це акторка моєї молодості, пам´ятаю, як після навчання бігла дивитися ’Всі жінки відьми’. Ще й вік такий, жити і жити(( Шкода.
Хи хи, ну ну
• 14 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Для мене вона завжди Бренда)
А потім вже Прю.
Маю рацію• 14 июля 2024
Ответ дляДобра всем!
Да Господи, ну создала и создала, прям преступление века!
Ясамаякрасивая)• 14 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
А я помню. Вроде операция была очень дорогой, но нашли выход - ее должны были оперировать перед студентами медвуза как учебное пособие.
Белая котичка• 14 июля 2024
Очень жаль, помню она выкладывала видео из мрт где очень не хотела умирать
Ласую колобками• 14 июля 2024
Я теж дивилась фільми з її участю. Зачаровані то взагалі серіал мого дитинства. Беверлі трохи памʼятаю, але я тоді ще була надто мала, щоб його дивитись, хоча згадую, що у мене була лялька, яку звали Келлі (в честь екранної героїні серіалу).
Але ж. Всі люди смертні.
Ви її особисто не знали. Навіщо лити сльози за кожною знаменитістю ? Вам драми в житті не вистачає ?
Але ж. Всі люди смертні.
Уравнобешенная• 14 июля 2024
Могла бы заморозиться, а потом когда нашли бы лекарство, опять разморозить. Ну как в теме выше..
Хи хи, ну ну
• 14 июля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Нічого не плутаєте?
Наче не було такого. Бренда з мамою поїхали до онколога, її оглянули, лікар сказала, що потрібна біопсія. Поки робили біопсію, Бренда тримала маму за руку, потім її на кріслі вивезли до рідних. Потім вони дома чекали результатів біопсії, і Ділан приніс їй величезний букет.
Про операцію і студентів наче нічого не було)
Ясамаякрасивая)• 14 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Нічого не плутаєте?
Может и путаю. Лет 20 прошло.
Хи хи, ну ну
• 14 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Але ж. Всі люди смертні.
Сльози не ллю.
Але вона лиш трохи старша за мене, а в Беверлі грала мою ровесницю.
Ми всі дорослішали разом з героями Беверлі, наші проблеми були схожі з їхніми, і всі вони були нам фактично приятелями.
Ласую колобками• 14 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Нічого не плутаєте?
У скільки років у неї виявили рак ?
Пушкининиана• 14 июля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Та ні,ви щось поплутали. Я ту серію пам´ятаю.
А я женатая• 14 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Моя тема есть