Цветов Мне срочно• 14 июля 2024

Феномен популярности сериала "Дикий ангел"

Не понимаю, почему он был так популярен?!
Там ведь жутко примитивный и предсказуемый сюжет!
Что в нем все находили?!
Пасхальний тролік• 14 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Треба також передивитись. Танці Жаді це щось неймовірне. Саід красавчик😍
От точно, ще одна дурепа ця Жаді.

Zelenkа• 14 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Не пам´ятаю. Всі думали, що Лорена мертва,а вона ще в такій білій перуці була. Боже, чого я це пам´ятаю?🤣
І я того лікаря, це ж воно десь все є у пам’яті))). А покладеш ключі не туди і вже шукаєш, а всяка фігня пам’ятається😁
Экспертиза• 14 июля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Яка інтрига, взагалі такого не памʼятаю
Віктор Карено дочекався свого щастя, 20 років чекав)

Марія … супроменте марія)
Саме цікаве,що Марія постарішала, а Віктор ні. От що любов з людьми робить
frumoasa17• 14 июля 2024
Ті роки здається були золотим часом для тих ’’мильних’’ серіалів не тільки на постсовкому просторі. Потім цей жанр вмер.
Lisano• 14 июля 2024
Ответ дляВорожу на каві
Це 2000 напевне ж був вибір
Не було вибору .
Вибір був у заможних людей .
Я росла у звичайній країні і памʼятаю що ми не мали того каналу де показували цей серіал )
Барабан для дорослих• 14 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Чим вона закінчилась? Хто зна
Вже не пам´ятаю. Але накрутили сильно)) є в інеті , як закінчилося.
автор Цветов Мне срочно • 14 июля 2024
Ещё с ’Не родись красивой’ похожая история(извиняюсь за российский пример).
Такой же примитивный, предсказуемый и глупый сюжет.
Бэээ
Я двух серий не выдержала, а все аж пищали от него.

Кукусикиииииии• 14 июля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Як вона мене бісила, що обрала того ідіота Віктора
Но-но! Без его швейной машинки, она не стала бы олигархом!
Zelenkа• 14 июля 2024
Ответ дляПросто красавица
Я знаете когда начала смотреть, увидела рилсы с подписью типа в детстве ты болел за Лукаса, а повзрослев поняла что Саид красавчик. Ну что сказать Лукас в мои 36 меня подбешивал знатно
Це як про трьох мушкетерів: з віком розумієш, що чотири алкаша і простітутка мотали нерви кардиналу (с)
Просто красавица• 14 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Жади вообще моя любовь. Я любила сериал с ней Семейные узы. Там в главной роли Елена, которая и в Клоне снималась и Жади-Капиту. Классный сериал. Я пересматривала его обе свои беременности и плакала)
Экспертиза• 14 июля 2024
Ответ дляZelenkа
А ,лікар, че ж чоловік Лорен и, наче.
Обстановщица• 14 июля 2024
Вперше чую про такий дико популярний серіал
Намазюкана нішою• 14 июля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Комиссар Рекс
Кроме финальных сезонов, уже итальянских.
точно! А ще Баффі, Горець, Безсмертний, Конан) які там Дикі Ангели, не до них було)))
Роза в вазі• 14 июля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Тропіканка то про багату пані, що оселилася на пляжі з жебраком художником
он рыбак был, а не художник.
они когда то жили вместе, но она ушла.
нафига я это помню)
автор Цветов Мне срочно • 14 июля 2024
Ответ дляfrumoasa17
Потому что все на турецкие сериалы перешли.
frumoasa17• 14 июля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Комиссар Рекс
Якось нмагалася згадати дитинство. Знайшла, але вже не то, як тоді було
Пасхальний тролік• 14 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
А ,лікар, че ж чоловік Лорен и, наче.
То іншій лікар, Альберто, батько Лаури, першої дружини бегемотика
Пасхальний тролік• 14 июля 2024
Ответ дляРоза в вазі
он рыбак был, а не художник.
они когда то жили вместе, но она ушла.
нафига я это помню)
А я чогось пам´ятаю художника. То може він малював у вільний від риболовлі час?
Zelenkа• 14 июля 2024
А є тут старі ондатри, які пам’ятають Бодетаун - місто на кордоні, Х файли і Твін Пікс?

Намазюкана нішою• 14 июля 2024
Ответ дляfrumoasa17
А я якось передивлялася Ксену та Зачарованих. і начебто примітивно, але якось так лампово, по-домашньому) а ще коли передивляєшся старі серіали і знаходиш знайомі обличчя - наприклад Педро Паскаль у Баффі, чи Нейтан Філліон, або Карл Урбан у Ксені - такі всі молоді, зелені))
Как_б_не_так• 14 июля 2024
Красивая героиня и для кого-то главный герой, крутили только это, потому и смотрели. Как и клон, беверли хилз, Санта Барбара, беремный шлях и многое другое
Слобожаночка• 14 июля 2024
Ответ дляРоза в вазі
он рыбак был, а не художник.
они когда то жили вместе, но она ушла.
нафига я это помню)
Ага
Там еще Асусена была с кривыми ногами
Намазюкана нішою• 14 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Бодетаун не пам´ятаю, а от Х файли і Твін Пікс так) а ще усілякі Псі-фактори, П´ята (?) хвиля
Zelenkа• 14 июля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
А Альф? 😍
frumoasa17• 14 июля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Ось не знаю. Серіали не заходять, щоб передивитися. І це не тільки Рекса пробувала. Кілька серій, а то і одна, і все.
Ось мульти краще йдуть.
Намазюкана нішою• 14 июля 2024
Ответ дляZelenkа
А Альф? 😍
блін... скільки крутих серіалів було 😅 хоч передивляйся, бо вже не знаю, що його дивитись))
frumoasa17• 14 июля 2024
Ответ дляZelenkа
А Альф? 😍
Свій варік• 14 июля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Ага
Там еще Асусена была с кривыми ногами
А у Асусены был богатый кудрявый мальчик с щеками и наслюнявлеными губами или мне приснилось?
ТАЗератти• 14 июля 2024
А дикая роза, про сиськатую женщину, которая подростка играла)
Люди высмирали на улицах, когда шёл сериал
Экспертиза• 14 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Мені було 12, коли Твін Пікс вийшов.
Перший не знаю.