ВільнаНазавжди• 14 июля 2024
Сандалі Clarks
Модель Clarks Alda Cross (на фото). В когось є такі, чи може хтось міряв, підкажіть, будь ласка, чи зручні й чи широкі /вузькі, маломірять / більшомірять?
ВільнаНазавжди
• 14 июля 2024
Ответ дляGalka_55
Вітаю. В мене трішки інша модель Alda Strap. На свій 40-й брала 41-й розмір. Але в мене широка нога. Як на мене краще на середню.
Дякую. В мене 35, хвилююся, щоб не завеликі 36 були й не вузькі. А як вам вони в експлуатації? Зручні?