Начальник Анонимов• 15 июля 2024

Почему я не нравилась украинским мужчинам?

Заграницей дело немного лучше. Что не так с нашими мужчинами?
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
на хлопців тиск також не малий, бо очікування, що він повинен забезпечувати дружину повністю. В мене достатньо знайомих іноземців, він зарплатню поклав і чекає, коли дружина свою туди ж покладе. У деяких роздільний рахунок.
Ну який тиск? Більшість українських чоловіків так «забезпечують» родину, що жінка вимушена працювати, щоб на хліб вистачало.
Зато з дитинства пиріжечків виховують так, що він цар і всі жінки повинні йому підкорятись і обслуговувати. А саме найстрашніше, шо це роблять самі ж жінки.

Ksusci• 15 июля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Да, и спортивный менеджер среднего звена из НЙ мечтает о беженке без спорта и карьеры
Ви праві. Ім мало гарної зовнішності і трюків у ліжку. Їх цікавить освіта, мова, хобі і робота.
Їх навіть навички готувати не так цікавлять як освіта і скільки пані заробляє.
Нічна ненажера• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Коротше- наші чоловіки зажраті 🤣
Однозначно.
Здесь я платье с каблуками одену - у них уже море эмоций. Картина, как из фильма, когда девушка берет сигарету и толпа мужчин пытается ей поджечь её.
Тут редко девушки носят платья, а если и одевают, то выглядят грубовато.
Аноним_1858• 15 июля 2024
Ну при росте 176 в любом случае не будет много поклонников, половина мужчин ниже, половине из оставшихся нравятся низкие девушки. Я 178, муж ниже, но мьі все - таки исключение среди друзей
Нічна ненажера• 15 июля 2024
Ответ дляKsusci
Что заметила я. Очень местные мужчины страдают за едой приготовленной женщиной. Радуются, как щенята салату и блинам.
А то, что женщина должна быть образованной и интересной- так это ещё испокон веков привлекали мужчин. Гейша, допустим должна была иметь миллион талантов, кроме исскуства любви.
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я никого не обсирала, как вы выразились, а написала о том, что имеет место в нашей стране.
Во-первых - правильно писать ’прецедент’, а не ’прецендент’. Далеко не будем ходить, спросим вас: кто мешал развиваться и образовываться лично вам?
Я впервые слышу, чтобы украинок так воспитывали. В Украине были очень устойчивыми времена матриархата и женское слово имело вес, в отличие от щехлебателей по соседству.
И еще.
Вы: ’Круто. Так жінок власної країни обісрати.’
И вы же: ’наше кончене суспільство’

:)
Матріархат? Де? В Україні? Ви мабуть в якійсь іншій, утопічній країні живете. А в реальній Україні 99% керівних чи впливових посад зайнято чоловіками. На будь-якій роботи при рівних умовах візьмуть на роботу чоловіка а не жінку.
І так, ви обісрали жінок в Україні. З таких як ви і складається більшість суспільства.
парИла я парИла• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
в Україні складно нормально заробляти для широкого загалу чоловіків. Наприклад, у Швейцарії можна все життя буди водієм автобусу, і в тебе базові потреби закриті, у нас ти будеш майже нікому не потрібний, бо заробляєш копійки. Це не робить цього чоловіка гіршим за швейцарця.
Тобто в Європі жінка не буде вимушена працювати? Більшість іноземців не хочуть жінку на своїй шиї, вони нормально там прораховують який вклад може внести жінка.
парИла я парИла• 15 июля 2024
Ответ дляKsusci
Перше питання у чоловіків яка освіта у жінки та ким/де вона працює.
Ksusci• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Польки страшнючі, ще й непривітні, якісь сірі, неусміхнені. Ще й вдягнені як опудала.
Я бачила полячок, то 4 з 5 дуже гарні. У них гарні фігури, вони не крупні, лиця гарні, носи гарні. При чому полячки дуже гонорові, зверхні дуже часто. Одного разу бачила парочку полячка і турок, то я думала воно його вбʼє-штурхала всю дорогу його , а він під два метри зростом. Вперше бачила таке особливо з турком, вони ж навпаки типу головні у стосунках.

Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Чесно кажучи, я думала, що цей міф в Україні вже розвінчано. Бо закордоном побули навіть ті, хто і не мріяв.
Приблизно однакові зарплати. Ви не тільки нулики рахуйте і євро в гривні переводите, а і все інше також.
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляKsusci
Да ви що? Прям 4 з 5 дуже гарні? Ясно. Питань особисто до вас не маю.
Нація красунь, найгарніша з усіх країн🤦🏻‍♀️
Ksusci• 15 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Так, їм приємно їсти домашнє і це дійсно смачніше. Але тут немає такого відношення , що жінка=кухарка.
Нічна ненажера• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
+100
Учитывая, что в Швейцарии зарплата указывается ’грязной’, до выплаты налогов, отчислений в пенсионный и т.д.
После всех этих вычетов+ оплаты обязательной медстраховки по заоблачным ценам, которая не покрывает ничего. Остаётся пшик, на который нужно ещё уметь выжить.
Нічна ненажера• 15 июля 2024
Ответ дляKsusci
По тому, что местные дамы не готовят вообще. Они к такому не привыкли.
Ksusci• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Чим вам полячки не догодили?
Ksusci• 15 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Готують пюре порошкове😂
Моя знайома була в шоці, коли я товкла картоплю на пюре. Типу можна кипʼятком залити і всьо. А мені воно правда не смачно.
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляKsusci
Чим вам полячки не догодили?
А вам чим українки недогодили?
Поляки пихата нація, яка і досі не може забути, що вони шляхта, а українці холопи, що працювали на них. Ви там будете все життя другим сортом і ваші дити також.
І не потрібно мені писати про початок війни яка Польща молодець.
парИла я парИла• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я була в 25 країнах, в 2 країнах ЄС проживала до війни. Зараз в Україні. Ви зазнаєте яка заробітна плата водія автобуса в Україні і Швейцарії? Якщо ви про витрати, то як в Україні, так і в Швейцарії, жінка водія не буде сидіти на шиї. Ви кажете, що жінка в Україні вимушена працювати, а в Швейцарціі вона не буде працювати?
Нічна ненажера• 15 июля 2024
Ответ дляKsusci
Готують пюре порошкове😂
Естественно. Мои знакомые местные девушки готовят очень хорошо, но не хотят это делать для мужчин на постоянной основе.

Ksusci• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А вам чим українки недогодили?
Я вПольші не живу.
І чому якщо я вважаю полячок симпатичними, то українки автоматом несимпатичні?
Вони пихаті, з одним поляком я навіть посварилась місяць тому, бо почав мені зайняти про Бандеру і історію.
Куди б ми не поїхали, нас будуть вважати другим сортом, поки ми не доведемо інше.
Але ж мова була про зовнішність.
парИла я парИла• 15 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
+100
Так я о чем говорю, что в Швейцарии тоже женщине нужно работать. Чаще всего не получится сесть на шею швейцарцу, если он не руководитель предприятия. Когда в Украине тот же мужчина, который не обеспечивает полностью женщину, неудачник и нищеброд.
75В• 15 июля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Потому что эти женщины наверно засматривались на тех мужчин, которые ими бы в жизни не заинтересовались. Таки в Украине культ молодости и ухоженности. А обычные простые мужчины, с кем они могли бы создать семью, этих женщин не устраивали. А за границей им все принцами кажутся))))))
Кстати есть такое.
Знакомая симпатичная замужем за турком самым простым работягой на минималке. И так высоко несёт свой статус, будто за какого принца вышла. Очень интересно, что заграничные простачки круче наших в глазах женщин.
ПлакалаВАвто• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Если не берут вас и вы женщина - это не равно тому, что не берут женщин. Масса женщин работают на руководящих, а тем более сейчас - многие мужчины ушли на фронт.
Я писала не о матриархате сейчас, перечитайте внимательнее пожалуйста мой текст.
Из кого и чего складывается большинство и кто на кого переместил продукты жизнедеятельности - это вопрос мы оставим открытым)
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Якщо вірити сайтам по пошуку роботи від 30 до 85 тис зарплатня водія в Україні. А в Швейцарії скількі? 2,5 тис -3 тис євро?
Диверсификация• 15 июля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Я тоже не уродка, лишнего веса нет
а якщо є зайва вага - то відразу уродка??
Диверсификация• 15 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Не надо хейтить. Это реально проблема для многих. Почему то многие беженки, дома годами были одиноки. А выехав в ес, достаточно быстро познакомились с нормальными мужчинами.
ну а хто ж їх ще буде так обходити за 2 євро, як не наші наївні жінки...
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Коли немає доводів переходять на особистість.
Можна навскидку пару керівників жінок топів, таких, щоб всі країна знала. Крім Юлі?
Нічна ненажера• 15 июля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Да, но у водителя автобуса в Швейцарии и ожиданий нет, что женщина будет хорошей хозяйкой и ухоженной красавицей. Он понимает, что скромно, удобно одетая женщина без макияжа, хорошей фигуры и манер - это его реальность. Жена водителя автобуса не ходит к косметологу, не делает стрижку и маникюр. Это очень дорого для людей такого уровня.
А у нас каждая кассир в АТБ с тюнингом.
Диверсификация• 15 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
дурниці. Я працюю з Францією, Англією, Угорщиною, Німеччиною більше 25 років. Всі все вміють готувати і готують, якщо є час і гроші.
Диверсификация• 15 июля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
це в будь-якій країні так. Особисто знайома з багатьма топ-менеджерами. Всі їх дружини-чоловіки працюють. І ще - керівник за кордоном шукає собі відповідну пару, а не біженку.