Начальник Анонимов• 15 июля 2024
Почему я не нравилась украинским мужчинам?
Заграницей дело немного лучше. Что не так с нашими мужчинами?
Yanchik387• 21 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
В мене навпаки, чому я дуже рада. В Україні і чіплятися і сигналити могли з автівки(якщо що я ніколи міні, декольте не носила, але я дуже худа, дрібненька, груди ото поміж 0 та 1 і бєйбі фейс) закордоном тупо 0 уваги і ніхто не підхдить знайомитися, не сигналит,уваги просто 0. Хоч серед ночі сама можу гуляти, ніхто за 6 років жодного разу не ціплявся. Пам´ятаю як я з поминок тітки в 2016 році їхала, з Дмитрівки, це за Києвом, до Житомирської станції метро маршруткою доїхала вже вечором і там якісь придурки причепилися і свістіли і улюлюкаои мені, я біля турнікетів стояла і до робітниці звернулася, вона мене проігнорила, звонила сестрі і її чоловіку, щоб мене зустріли. Після одружилася, то легше було, але все одно ввечері вийти прогулятися самою прям розкіш була. Тут без проблем, нікому я не цікава, хоч серед ночі іди гуляй чи бігай
Походу вы типаж украинских мужчин 😃или же чувствуете себя в Украине психологически комфортно, а автору заграницей комфортно. Что думаете?))
Yanchik387• 21 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Вы значит чётко попадаете в типаж, который нравится украинцам. В Днепре такие девушки тоже популярны. Ну мои знакомые девушки, так точно.
О, и я так же подумала 👌