При покупке валюты сейчас идентифицируют человека, данные паспорта и индификационныйикод просят? Или смотря от какой суммы?
english book• 15 июля 2024
Дивлячись де. Частіше не просять,якщо сума невелика, але іноді так, просять паспорт у банку.
Відповідь НБУ
Нормативно-правові акти Національного банку не встановлюють вимоги із пред´явлення паспорта при здійсненні операції обміну валют. Водночас банк самостійно визначає систему моніторингу операцій своїх клієнтів і має право вимагати паспорт’, -
Відповідь НБУ