Девочки, кто покупал постельное этого украинского производителя ? Прделитесь отзывом…
_Мальвінка_• 15 июля 2024
У мене просто зараз схоже, виробник Житомир «Королева Ночі» комплект із сатину, я задоволена, за комплект віддала близько 2000 тис так як додатково замовляла пошиття простині на резинці по всьому периметру. Все швидко шиють і відправляють. Якість за такі гроші супер 👍 я вже не перший комплект і них беру.
Ответ для_Мальвінка_
А мені на роботі подарували комплект, простиня виявилась з браком.