Мати драконів• 13 ноября 2025
Тут є жінки, які не шкодують, що не працюють?
Часто пишуть тут, що важливо жінці працювати, мати дохід, побудувати карʼєру. І хто цього не зробив, наче лузери. Цікаво, а є тут жінки, які карʼєру не побудували і не шкодують про це? Наприклад, ті, хто витратив роки на навчання та пошуки себе, але навчання не дало очікуваний результат або пошуки себе ще не завершилися? Або жінки, що присвятили себе родині, дітям. Або жінки, які на збереження чи пасивний дохід мандрують світом, митці, але грошей творчість не приносить. Напишіть, чи є тут такі, хто не шкодує, що не має карʼєри чи роботи з пристойним доходом?
Янка-угомонись• 14 ноября 2025
Певною мірою це я. Я знаю про свою нейровідмінності. Кар´єра чи робота з пристойним доходом мені не світить. Я все ще в пошуку себе, але моя стеля на ринку буде максимум тисяч 40 через 3-4 роки.
Бабулька• 14 ноября 2025
Я занадто лінива, щоб займатись такими дурницями.
Не шкодую.
Троє дітей. Мінімальний пасивний заробіток. Мені норм.
Не шкодую.
Маю натхнення• 14 ноября 2025
Я 11 років в декреті.
Не хизуюсь, але так вийшло.
Не знаю чи шкодую, і да і ні.
Точно знаю, що це були найкращі мої роки.
Дала собі час до нового року ще а там видно буде.
Насолоджуюсь)
Не хизуюсь, але так вийшло.
Не знаю чи шкодую, і да і ні.
Насолоджуюсь)
Мрію про космос• 14 ноября 2025
Канеш! Даже не собиралась работать никогда. Я - для красоты и любви ))
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Таких жінок насправді багато))
В мене гарна керівна посада з нормальною зп і відрядженнями закордон.
Коли я знайшла роботу в Європі, то намагалася знайти когось на своє місце.
Пару людей,у яких була +- кваліфікація не погодилися.
І навіть ті, хто відверто не дотягував, теж не хотіли закатати рукава і нормально так напрягатися.
Нормальна зп теж нікого не мотивувала))
Мрію про космос• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Таких жінок насправді багато))
Нормальна зп теж нікого не мотивувала))
Блін, та ви ще та коняка. Береги себе треба!
Кидстаффовка• 14 ноября 2025
Я от нещодавно втратила чоловіка. Як добре, що я маю роботу, і можу тепер самостійно себе утримувати і дітей. Не уявляю,як то в один момент залишитися ні з чим
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Та нормально все))
На пенсію відпочину.
Я люблю рух, гроші і нові вершини
.
Перший чоловік мене кинув, то пристойна робота, своя квартира і нормальний депозит мене врятували.
А там і другого зустріла, але хочу мати свій пристойний дохід сама)
На пенсію відпочину.
Я люблю рух, гроші і нові вершини
. Перший чоловік мене кинув, то пристойна робота, своя квартира і нормальний депозит мене врятували.
Мрію про космос• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Та нормально все))
На пенсію відпочину.
Я люблю рух, гроші і нові вершини
.
На пенсію відпочину.
Я люблю рух, гроші і нові вершини
Ви не Овен тоді, часом?
Пухнасті штани• 14 ноября 2025
В наших реалиях таких женщин полно, толку то?!? Пенсии не будет и если не уникальный спец, зачем?!?лучше выехать в норм страну ЕС , отработать 5 лет( на минутку уже 3 .5 года многие отработали ) и иметь мин их пенсию😉а если какие документы есть, то вообще👏 у нас в стране нет смысла работать и так , а после 40-45 тем более
Янка-угомонись• 14 ноября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Еще нюанс - в нашей стране сейчас рабочий график часто по 10 часов за небольшие деньги и с отрицательной корпоративной культурой
Царевна_несушка• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
А де гроші берете?)
Братья Капли• 14 ноября 2025
Я жалею, отдала всю себя семье и детям, во всем подстраивалась под них, весь напряг брала на себя, затыкала собой все дыры...
Не то, что спасибо никто не скажет, а теперь подросток меня ни во что не ставит, заблокировала и не общается. Муж самоутверждается за мой счёт и манипуляции всё жёстче. Наверное, потому, что думает я без денег никуда не денусь.
Кстати, недавно, когда речь зашла про семейные ресурсы и я обозначила, что такие вопросы в семье решают родители, моя дочь так прямо и сказала - это папа зарабатывает, а ты не имеешь морального права что-то решать. Один работает, другой мешает...
Царевна_несушка• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
У мущин же.
Ееех, ім’я так хо) але шось не получаеця поки
Царевна_несушка• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
Капец
Мрію про космос• 14 ноября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну так, если они дают, как я могу не взять )
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
А Вам есть куда деваться без денег?
Ну по правде или, действительно, вариантов нет?((
Царевна_несушка• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Логічно, беріть поки дають)) а чо ж нє
Пухнасті штани• 14 ноября 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Сейчас? Я работаю с 2004 и такое вечно🤦♀️ был классный период до 2013, но увы это все в прошлом давно. Тогда Я и мои одногруппники студентами и работу находили и квартиры в норм % гривневый брали!
Братья Капли• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
А Вам есть куда деваться без денег?
Печально всё, мы ещё и за границей сейчас. У меня есть на моём отдельном счету сбережения, но аренда тут дорого. Он смотрю, и младшего ребёнка прямо замыкает на себе старательно. Думаю, чтобы на случай моего ухода сделать так, чтобы он был на папиной стороне. Тогда муж мне укажет на дверь и скажет, что ребёнок будет только с ним, а ты если хочешь уходи. Может я себя накручиваю, но интуиция подсказывает приблизительно такой расклад... пока не разговариваем, думаю.
Файна дівка• 14 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Ви не Овен тоді, часом?
Моя лучшая подруга Овен совсем не любит работать. Она работает медсестрой с графиком 1 через 3 и ее устраивает. Каждый день она бы не смогла работать
АнтиТанкист• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Таких жінок насправді багато))
Нормальна зп теж нікого не мотивувала))
Ви краще розкажіть скільки фактичних годин на тиждень треба відпрацювати за нормальну зп на керівній посаді в Україні- 60 год мін + робота на вихідних неоплачувана.Ніхто не хоче жити на роботі.
Братья Капли• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Таких жінок насправді багато))
Нормальна зп теж нікого не мотивувала))
А нормальная это какая? Странно, что никто не соглашался...
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Перші пару років так і було.
Зараз я працюю годин 30-35 на тиждень.
Ще і 100% віддалено.
Але так, я витратила багато часу на навчання взагалі і на цій роботі.
Ще і закінчую ще одну во зараз.
Багато хто жаліється на гроші, але працювати/вчитися не хочуть.
Зараз я працюю годин 30-35 на тиждень.
Ще і 100% віддалено.
Ще і закінчую ще одну во зараз.
АнтиТанкист• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
Очень больно такое услышать от своего ребенка
Надеюсь, что это временно из за гормонов и дочь осознает что не права
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
70 000 грн.
Хотілося б більше, але враховуючи праваючий графік і 100% удальонку, то нормально.
Крошечка-хаврошечка• 14 ноября 2025
Я. Есть муж. Есть пассивный доход. Не хочу больше постоянный день сурка, наконец-то появилось время жить