На циголках• 15 июля 2024
Скажіть, на що похожа висипка?
З´явилось в дитини. Найбільше на дупі і вверху ноги , тобто та частина дупи, що сидить. Чи може таке бути від того що сидів на штучному футбольному полі? Ро тілі більше такої видимої висипки немає. І легка пітничка, бо такі дрібні прищики ( друге фото) . А от на першому, що з тим робити?
А я с Рио-де-Житомира!• 15 июля 2024
Но это потница скорее всего. Потный, грязный, сел попой на покрытие это тоже грязное - вот и всё
На циголках
• 15 июля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
От і я так подумала, але не знаю, боюсь щоб не якась алергія ,дала від алергії вранці таблетку не пройшло нічого. Ще в суботу купався в басейні, може дійсно потім десь посидів і таке подразнення, а те що на ключиці дійсно думаю пітниця, хоча блін й так миється по 2 -3 рази вдень
Пишущаяся• 15 июля 2024
Ответ дляНа циголках
аллергия от 1 таблетки не проходит,это так,на будущее.
На циголках
• 15 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Раздражение,по типу потницы
А що з цим робити?
Країна мрій• 15 июля 2024
Ответ дляНа циголках
А що з цим робити?
Ничего)само пройдет.сейчас пот,чешется,что вы сделаете,солнце не заслоните ведь
Країна мрій• 15 июля 2024
Ответ дляНа циголках
А що з цим робити?
Я взрослая тетка,а вспотею,такое же и чешусь))))