Засомневаю• 15 июля 2024

Кого вводили в исскуственный климакс, как быстро выходили?

И были ли какие-то последствия?
Уравнобешенная• 15 июля 2024
вводили двічі. побічні дії були жахливі для мого організму, зоча я не нитик, не ніженка і т.п. переносила тяжко. дещо вже не відновлю( відходила півроку
автор Засомневаю • 15 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
А які побічні?
Приливи?
І що не відновити?
короткопамятна• 15 июля 2024
Я приймала півроку Есмію перед видаленням міоми. Більше боялася, ніж було поганого. Але боялася дуже.
Уравнобешенная• 15 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
А які побічні?
Приливи?
І що не відновити?
плипливи не так страшно, що зі мною відбувалось в цілому. що не відновила? щільність кісток
мимАпроходила• 15 июля 2024
После укола Золодекс ?
Месячные пришли через 6 мес. и всё стало на свои места. До этого приливы. Зато небыло мигреней и я поняла что они у меня гормонального происхождения.
So_so• 15 июля 2024
Выходила легко, а вот в процессе.. Хорошо, что доктор мне дала распечатку какие побочные эффекты нормальны. Только по этому муж жив остался. Психика у меня вышла из берегов.
автор Засомневаю • 15 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
А що було ще страшне, окрім проблем з кістками?
Уравнобешенная• 15 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
набряки. ноги як в слона. злетіла щитовидка+кісти, пролактин пішов вгору а це кісти в грудях вилізли, сипалось волосся, я не могла ходити і звільнилась з роботи, тобто я ходила на напівзігнутих ногах в свої 33 роки, через болі і набряки. те волосся що не вилізло стало як дріт, припливи-відпливи, агресія, +20 кг, сухість шкіри-тобто я постаріла. щільність кісток в 35 по обстеженнб на 51 рік, полетіли зуби. це при тому, що я пила вітамін Д, омегу, кальцій
автор Засомневаю • 15 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Співчуваю.
А через півроку стало краще?
Уравнобешенная• 15 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Співчуваю.
А через півроку стало краще?
ну, я мовчу ще про лібідо і сухість піхви. відновилось що? лібідо, волосся стало адекватним і відростало. гормони щитовидки приводила в норму сама, пролактин збивала теж таблетками, вагу вдалось почати знижати через 3 роки, до цього ніяк. самостійно минули набряки. шкіра покращилась, але я постаріла. і ще бували дні, коли я не могла встати з ліжка (під час клімаксу), мені було 150 років по відчуттям. я плакала і казала що це не моє тіло, це не я. так мій організм реагував на гормони( я розвалювалась на запчастини( жахливий період мого життя. декому нормально ’підходить’, з мінімальними побічними діями. у мене був такий зашквар.
автор Засомневаю • 15 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
А сухість піхви і статевий потяг прийшов у норму через півроку?
І волосся також відросло у цей період?
мимАпроходила• 15 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Уявляю як Ви будете переживати клімакс 😟
В мене вже п´ятий рік качелі.
Уравнобешенная• 15 июля 2024
Ответ длямимАпроходила
В мене вже п´ятий рік качелі.
я вже підготовлена, хоч маю якесь зелене поняття, бо пережила це двічі (дура я)
So_so• 15 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Ужас( А у меня из этого было только низкое либидо и сильная раздражительность.
Пекельнi Борошна• 15 июля 2024
У меня была слабость, быстро уставала, как старушка. Из позитивного - вес ушел легко -10 кг!
Сейчас после родов набрала и сбросить тяжело(
Уравнобешенная• 15 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
І волосся також відросло у цей період?
лібідо відновилось і все стало як і раніше, агресія зникла. волосся відросло. я не стала лисою))) просто сипалось ну дуже активно.
Пекельнi Борошна• 15 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Был лишний вес? Сколько лет?
Уравнобешенная• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
а скільки часу ви була на уколах? чи таблетках?
Уравнобешенная• 15 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Был лишний вес? Сколько лет?
я була завжди худою. 49-51 кг при рості 176 см. тоді було 33, другий раз 40 років
So_so• 15 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Уколы, диферелин 3.75 раз в месяц, 6 мес
Пекельнi Борошна• 15 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
У меня 68 вес был при 165, может поэтому легче. Хотя по ощущениям - бабка старая и немощная!
Прям страшно было
Уравнобешенная• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
у мене Бусерелін і Золадекс 3,75
дожену і ощасливлю• 15 июля 2024
После удаления миомы, назначили уколы дифирилина три месяца. Искусственный климакс.
И началось приливы. В 4 утра вскакивает просто вся мокрая. На работу брала запасную кофту. Потом начали болеть суставы на ногах пальцев. Сейчас уже не помню какие ещё были приколы, работа была очень интенсивная. Но то что климакс если будет потом я его ни с чем не спутаю.
Вышла быстро в принципе буквально, как только перестала колоть.
Знаю случай родственницы она с климакса так и не вышла...
Так что это очень индивидуально но я вам скажу это жестко
долой_лама• 15 июля 2024
Були приливи, тиск скакав, сухість, лібідо на нулі. Через 6 місяців пішли місячні, цикл без збоїв, всі побічки пройшли
автор Засомневаю • 15 июля 2024
Ответ длядолой_лама
Через 6 місяців після відміни?
долой_лама• 15 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Через 6 місяців після відміни?
Мені вкололи в живіт той гормональний препарат типу діфіриліна ( назва трохи інша була, вже непригадую). Вкололи одноразово максимальну дозу ( знаю, що буває варіант, коли 2 уколи роблять з інтервалом 3 місяці). Після уколу, здається, ще раз були місячні, а потім рівно 6 місяців не було.
жижифреймут• 15 июля 2024
Мене не виводили, 4роки в ньому. Припливи - жах, шкіра стала сухішою, лібідо 0, +10 кг зайвої ваги, памʼять погіршилась… може ще згадаю щось- допишу
автор Засомневаю • 15 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
А почему не выводили?
жижифреймут• 15 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
А почему не выводили?
5 років у ньому потрібно бути по протоколу, далі буде видно
автор Засомневаю • 15 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
А какой у Вас диагноз?