Пишна молодиця• 15 июля 2024

Що там сталося в Кременчуці?

З пологового зникло немовля
Шукають
Батьки якість заможні? Чи звичайна родина?
Хто щось чув?
Угги в горошек• 15 июля 2024
втонув у річці

4есотка• 15 июля 2024
Ужас!
Экспертиза• 15 июля 2024
Не заможні. 5та дитина.
Проня_Прокоповна• 15 июля 2024
Ответ дляУгги в горошек
втонув у річці
Кто утонул? Младенец?
Шукаю трусики• 15 июля 2024
Вы вчера спали? Гуглите/поиск.
На циголках• 15 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Не заможні. 5та дитина.
Сами продали?
Оце так цабе• 15 июля 2024
У Кременчуці продовжують пошуки немовляти, яке зникло із перинатального центру. Дитину викрали 14 липня.

Дитина зникла з післяпологової кімнати, коли мати виходила поїсти в буфет. Немовля викрали у проміжку від 5 до 10 хвилин. Про це під час брифінгу 15 липня повідомив речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв. За його даними, у породіллі це п’ята дитина, жінка проживає у Глобинській громаді Кременчуцького району.

Керівник департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА Віктор Лисак під час брифінгу 15 липня розповів, що дитина народилася здоровою, її готували до виписки. У палаті перебувала ще одна жінка з дитиною. Обидві породіллі виходили з приміщення, а коли мати повернулася, то новонародженої дівчинки не було.

За даними Віктора Лисака, на Полтавщині пологові відкриті для відвідування. Власні регламенти роботи створюють окремо у закладах. У перинатальному центрі Кременчука на той час було 11 породіль та стільки ж немовлят. Був відкритий один вхід, де постійно проходять пацієнтки та відвідувачі. У закладі розпочали службову перевірку.

У Кременчуцькому перинатальному центрі та у Кременчуцькій міськраді надавати коментарі щодо зникнення немовляти Суспільному відмовилися.

Джерело: Суспільне Полтава

Якщо у вас є будь-яка інформація, яка може допомогти у пошуках зниклої дівчинки, просимо негайно звернутися до Кременчуцького районного управління поліції за номерами: +380 (98) 739 26 30, +380 (98) 189 99 44, +380 (99) 793 35 04 або 102,

автор Пишна молодиця • 15 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Не заможні. 5та дитина.
Хто міг вкрасти?
Продали?
автор Пишна молодиця • 15 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Вы вчера спали? Гуглите/поиск.
Не було світла 14 год, тому не в курсі, сьогодні почула
Думала тут почитати, а тут тиша
автор Пишна молодиця • 15 июля 2024
Невже камер немає?
После 18• 15 июля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Невже камер немає?
Є. Видно жінку, яка виходила з сумкою
Не танцую- но пою• 15 июля 2024
Мать многодетная, 6 ребенок. Не удивлюсь, если она к этому причастна
Заздрість то погано• 15 июля 2024
Ответ дляПосле 18
Є. Видно жінку, яка виходила з сумкою
бедный ребенок в такую жару в сумке
Не танцую- но пою• 15 июля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Думала тут почитати, а тут тиша
Здесь миллион тем
автор Пишна молодиця • 15 июля 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Капець
Синиця у спідниці• 15 июля 2024
Мати-одиначка. Приходила якась родичка до неї. Дуже мутно усе
LoveYouOrNot• 15 июля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Хто міг вкрасти?
Продали?
Ну породілля могла спокійно продати з дому, якщо б хотіла, навіщо це робити прямо з пологового?
TANYA 0 0 0 0• 15 июля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Невже камер немає?
І я так подумала, навіть при виході чи на дорозі
TANYA 0 0 0 0• 15 июля 2024
І в перенатальному центрі не має камер, вахтерів чи когось іншого щоб контролювали хто заходить і виходить?

Как_б_не_так• 15 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
З дому вона б несла кримінальну відповідальність, а так - викрадення, вона ні до чого.
Шукаю трусики• 15 июля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Думала тут почитати, а тут тиша
Тут полно тем, ищите. Даже сегодня, получасом раньше от вашей точно есть....
Пупуговка• 15 июля 2024
Жесть, дало рідне місто прикурити…
Шукаю трусики• 15 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Тю, вот вы интересная. Из дома, то одно и как потом пояснять, куда он делся. А тут просто, украли и караул, не виноватая я.
Ms. Доброта• 15 июля 2024
Всегда удивляло, почему нет охраны в роддоме
Кидстаффовка• 15 июля 2024
в приватному у Київі надягають на ногу пищалку,щоб не винесли
Автопортрет нурофена• 15 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Типа, она не виновата, это медсестра не досмотрела
Нехай щастить• 15 июля 2024
Ответ дляMs. Доброта
Зарплата копейки. Вот и сидят бабушки и создают видимость работы
автор Пишна молодиця • 15 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Так....щось мутне
LoveYouOrNot• 15 июля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Типу так, але не так. Все рівно перша підозра падає на породіллю, от тут багато відразу не неї думає.
Не так все просто, на мою думку.
Просто красавица• 15 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Как раз так меньше всего подозрений именно на нее. ’У вас в роддоме проходной двор’ и все прочее....