Зайканалужайке• 15 июля 2024

Литва припиняє безкоштовне навчання для українських студентів.

ingaruta• 15 июля 2024
Ответ дляIncol
Навіщо безкоштовно, Гетьманцев нам податки підвищить і тарифи, щоб мати синочку чим оплати навчання. А наші хай тут сидять, щоб було кому потім їх захищати.
порошенко детей выучил в лондонах за ворованные у народа деньги и жилье там прикупил

Camomile-Anna• 15 июля 2024
Ответ дляЛо Шарик
А китайское правительство больше 20 лет отправляло за счёт государства студентов в лучшие университеты мира. С тем расчётом, чтобы они вернулись и поднимали экономику и технологии. Результат, так сказать, налицо. А наша власть хочет всех закрыть и сгноить. Концлагерь.
Это японское правительство, а не китайское.
frumoasa17• 15 июля 2024
Ответ дляVlada-Maria
так як знімати, коли саме для цього, судячи з розворотів, і ставили. І почерк один, навіть не міняється, просто методичний повтор.
Новий командувач ООС Сирський у 2015 ’посприяв’ утворенню Дебальцевського котла - екс-боєць АТО
Під час Дебальцевського котла Сирський здійснював безпосереднє командування військами у секторі ’С’.
’Ранком 9 лютого ворог без бою та без жодного пострілу захопив стратегічно важливе село Логвинове, таким чином перекривши трасу Бахмут-Дебальцеве і утворивши Дебальцевський котел. Це стало можливим через те, що за декілька годин до атаки за наказом командування сектору із займаних у селі позицій вивели абсолютно усі українські підрозділи, які тримали там оборону’, - написав Шевченко.
https://www.unian.ua/war/10541478-noviy-komanduvac...
Нічого не нагадує з останніх подій, особливо ’прорив’ руснею фронту на Харківщині?
Все нагадує, допомогти знищувати українців ж потрібно, а то все йде не так швидко, як це потрібно замовникам з кацапстану.
frumoasa17• 15 июля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Ну я думаю, что если выбирать между жизнью и бесплатным образованием - то выбор очевиден...
Звісно. Для хлопців це взагалі без альтернативно.
Як раз сьогодні розмовляли з близькою людиною. Його старшому сину сьогодні 13 років. Він сенсу навчання більше не бачить в Україні. Сказав що на війну його не відправить, а 5-6 років пролетить швидко. Достатньо того, що сам воював. А значить по його словам: будемо робити все щоб інтегруватися, вивчати мови, отримати громадянство і відкладати на освіту. І людина була патріотом, не ховалася в 2022 році, має нагороду.
Takamaka• 15 июля 2024
З якою ж неймовірною впертістю та завзятістю влада «покращуює» життя власним співгромадянам… загнати всіх назад… і думайте, для чого насправді, але зрозуміло, що не тільки через мобілізацію.
LRuba• 15 июля 2024
В тг писали, что по просьбе Украины
olhazar• 15 июля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Мій син вчиться в Литві в університеті,нічого такого не казали і не писали.навіть стипендію платять, але правда рейтингову
Подскажите пожалуйста, а на каком языке обучение?
Уже увидела, сорри
Takamaka• 15 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Ну що я можу сказати, студенти якось себе знайдуть , Литва не одна країна в світі
Колись ці вилупки отримають за все, що наробили . Я надіюсь, дочекаюсь
++++++++
Flower Girl23• 15 июля 2024
Ответ дляingaruta
у русских какой выбор есть?дома сидеть или тюрьма за отказ в украинский мясокомбинат?
Причём тут русские и путька? Меня наши ребята интересуют...

Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляЛо Шарик
Куда им возвращаться и ради чего?
Мені тут всі пишуть, що 90% українців працюють закордоном. Хіба важко оплатити навчання своїй дитині? Тим більше, що там це не так і дорого коштує 1,5-2 тис в рік.
lilyD• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Інколи діти виїжджають самі на навчання
Батьки в Україні і не завжди при добрих заробітках
Takamaka• 15 июля 2024
Ответ дляghanioti46
Ваше прагнення до халяви мені зрозуміло. Дякую за відповідь.
Мільйони студентів з різних країн отримують стипендії та вчаться безкоштовно в іноземних ВНЗ. Тут дітям, в чиїй країні йде страшна війна, дали можливість спокійно, не онлайн, не сидячи під обстрілами отримати освіту. І тільки українцям радісно, коли їхнім співвітчизникам влада встромляє палки в колеса скрізь, де тільки можна. Проаналізуйте першопричини та наслідки, ставлення держави до людей, можливо побачите щось значно більше, ніж прагнення до халяви. Пишу вам як мама, яка в свій час заплатила дуже немалі гроші за освіту дитини за кордоном, починаючи зі школи. Але мені чомусь не пече те, що чиїсь діти мають змогу вчитись безкоштовно.
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляlilyD
Інколи діти виїжджають самі на навчання
Пару днів назад була тема про школи. 90% батьків палали праведним гнівом, що їхні, виїхавши діти, тепер позбавлені отримувати безкоштовно дистанційно освіту в Україні.
Людям би розібратись в собі, чи труси натягли , чи хрестик зняти.
В Литви чи не найдешевше навчання, дешевше ріж в Україні контракт. Хто хоче- той буде навчатись.
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляTakamaka
Ви забули додати- вчаться на державній мові країни університету.
Takamaka• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні, на англомовних програмах серед іншого, мова про стипедії від різного роду фондів та організацій (державних в тому числі), яких безліч у тій самій Європі.
lilyD• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А тепер сплюсуйте до того найдешевшого навчання затрати на проживання
Чи кожна сім’я може це оплатити?
Якщо, наприклад, мама вихователька в садочку?
Ну і це програми розраховані на кмітливих, але скромного достатку. Хто з грошима - Литву не обирали
Серафима-54c1• 15 июля 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Ну ви і порівнюєте,ті хто виїхали не планують повертатися.Взагалі навчання безкоштовне йде з податків ,логічно що країни будуть урізати допомогу.Для цього й зелень не потрібна
Ви нормальна? А з зп тих, хто виїхай, податки не відраховують? Люди працюють як і інші громадяни, чому тоді біженсьеих дітей повинні вчити платно??? От поясніть свої думки
Серафима-54c1• 15 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
’У Міністерстві освіти Литви заявили, що в Україні є вищі навчальні заклади, «і на цей момент немає необхідності переводити навчання в інше місце».
Маленькая, не богатая Литва и так тянула наших студентов с 2022 года и даст бесплатно закончить обучение .
С какой стати свои бюджетные деньги, Литва должна тратить на наших студентов ? И так удивительно , что с 2022 года оплачивала .
Бо люди що виїхали в Литву там працюють і сплачують податки!!!!!
Серафима-54c1• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви чарівна? Працють, але на яких посадах? Впевнена що на мімімалкпх 90 процентів українців. З яких грошей вони можуть оплатити ще й навчання??? Аренда з´їдає більшу половину зп. Ау!

Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляlilyD
Чи кожна сім’я може це оплатити?
А в Україні їм би було дешевше? Як мама вихователька збиралась вчити на контракті свою дитину? Он відкрила перший ліпший, Глухів пед. Фізкультурник 25 тис.
Де буде більше місто- буде дорожче.
lilyD• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Де буде більше місто- буде дорожче.
В Україні повно бюджетних місць
Для чого їм контракт?
Ну і ще
Відбір в університети Литви вимагає значно вищого рівня знань, ніж в Україні
Тобто, люди з потенційними 120 балами, туди б не пройшли

І ще
Практика безкоштовного навчання талановитих дітей існує в цілому світі, але українцям зелена наволоч вирішила закрити доступ
Дякую виборцям!
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляСерафима-54c1
Ау! І шо? Я написала, середня вартість навчання 1,5-2 тис в рік. Навіть з мінімалки можна оплатити. Скікі там мінімалка щас? 1000€. Житло в Литві точно дешеве. Так шо не бачу нічого аж надкритичного.
Он дівчата пишуть про студентів в Польші, що з 2 курсу майже всі працюють. Тож і тим, хто в Литві ніхто не забороняє батькам допомогати.
Серафима-54c1• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Треба в дівчат що в Литві запитати за аренду. Наші біженці в усіх країнах на межі виживання, якщо на мінімалках. Не вірю в дешеву аренду та навчання
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляlilyD
В Україні повно бюджетних місць
Для чого їм контракт?
Ну і ще

І ще
Дякую виборцям!
120 б це талановиті діти? Робоча спеціальність кращих вихід для них, а не отримання вищої освіти за рахунок податків іншої країни.
Ви мабуть давно цікавились кількістю бюджетних мість в вузах України.
nightwoman• 15 июля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Да, туда, как в страну без языкового барьера, поступили многие в 2022 году… но это не дает покоя некоторым тварям.
Страна без языкового барьера это как?
Сестра в Литве с 22 года, когда слышат русский - бросают трубку. На улице делают замечание. Поэтому либо литовский либо английский. Даже в садике она общается с воспитателями на англ.
Татьяна-В• 15 июля 2024
Можно подумать, что в Украине людям есть какая-то помощь. Тоже одни препоны людям и превращение в рабов. Для него все украинцы одинаковые.
Takamaka• 15 июля 2024
Ответ дляghanioti46
Вони без вас розберуться. А про освіту своїх дітей ви маєте дбати самі.
Подвійні стандарти, то вони із безкоштовним навчанням українських дітей теж без нас розібрались, аж поки наша влада не втрутилась. І як вже говорити чисто про раціональність, то будь-якій країні вигідніше навчати студентів як можливих майбутніх платників податків, ніж утримувати на соціалі дорослих жінок.
lilyD• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Перечитайте ще раз про 120 балів і не перекручуйте
Бюджетних місць завжди було достатньо, щоб отримали бюджет 180+
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляСерафима-54c1
Тримайте. Це в Вільнюсі
https://m.domoplius.lt/ru/objavlenija/sdaju-2-komn...
nata.ant• 15 июля 2024
Ответ дляСерафима-54c1
У всьому світі іноземці вчаться платно,чому Литва і інші країни повинні навчати біженців безкоштовно?