Гарнюнька• 15 июля 2024

Італія. Море. Куди поїхати з дітьми?

Дайте пораду, будь ласка! Куди краще поїхати з дітьми 5 і 15 років? Може, туроператора порадите чи краще самим їхати? І як їхати, якщо не літаком. Може якусв ь іншу країну на море, окрім Болгарії. Дякую, хто підкаже де реально були і сподобалося.
Ухахайкина• 15 июля 2024
Смотрите Пулью
не хуже Карибов

Хачапууури• 15 июля 2024
Зараз дуже жарко
Хіба що на вересень …
автор Гарнюнька • 15 июля 2024
Ответ дляХачапууури
Зараз дуже жарко
Хіба що на вересень …
ВІдпустка через два тижні, в вересні робота...
Тантрический кекс• 15 июля 2024
А чому не літаком?
Ми ось повертаємося з Хорватії, все було ок
Солоденька цукОрка• 15 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Тоді пофіг куди , дивіться щоб море було під апартаментами . Вийшов - впав
І щоб пляж з зонтами в аренду ( з вільними місцями )
Жена_КотораяСтена• 15 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
А чому не літаком?
правда що там найвищі ціни на продукти в європі зараз?
автор Гарнюнька • 15 июля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я тому і прошу поради, оскільки не знаю як краще і дешевше, щоб було. Якщо купляти квитки на автобус, то куди їхати. Чи краще через туроператора шукати.
ЖаннаНеАгузарова• 15 июля 2024
В Италию??? На море??? Вы же от жары и толп людей подохните, зачем вам это. Был хороший агент, как раз по Италии и Средиземноморью, увы, его уже не стало.
автор Гарнюнька • 15 июля 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А куди тоді поїхати?Я вже скільки років ніде не була, діти взагалі моря і не бачили...

Столічна штучка• 15 июля 2024
Автор, я люблю Сардинию, но это недёшево. На материке нравится Лигурия и Калабрия, но это тоже не про экономию. В Италии дешевле всего Адриатика, но море так себе. В августе вся Италия идет в отпуск и людей будет везде много и цены высокого сезона.
Астоновитесь!• 17 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Спробуйте Сардинію. Південь. Є літак із Кракова в Кальярі. Дуже мілке, чисте, тепле море.
ОливьЕЖечка• 19 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Ми відпочиіаємо в Калабрії зараз.
Тиждень апарти 500 євро.
Летіли літаком.
Якщо водите автівку, на місці 60 євро доба аренда.
На продукти витратили 200 євро на тиждень на трьох (сину 9 років).
Ну і квитки авіа, але тут вам треба самій дивитись.
Слухи-руки не распускаю• 11 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Ми відпочиіаємо в Калабрії зараз.
Тиждень апарти 500 євро.
Летіли літаком.
А звідки ви летіли літаком і в який аеропорт? Ламеція Терме?
ОливьЕЖечка• 12 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Нюрнберг-Ламеція Терме, так