А я з косою• 15 июля 2024
Мошки в квартирі - як позбутися?
Дуже багато маленьких мошок розвелось.
Плодяться в геометричній прогресії
Як тільки дають свтіло - я їх відразу пилососю, розвісила скрізь липучки для мух, і на кухні тримаю (вже трирмаю.... ( кристальну чистоту
Але вони плодяться
Як то їх позбутися?
Плодяться в геометричній прогресії
Але вони плодяться
Як то їх позбутися?
ПуГоФФка• 15 июля 2024
я сьогодні експеріментувала - був спрей на господарськом миле, я травила клищів на квітах. добавила оцет и бризгала прям по місцям де сиділи. перестали садиться туди. а щойно побачила як липнут на олію... думаю може де в пляшечку налити
А я з косою
• 15 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ще, як варіант, подивіться чи ніде не розлитий сік, компот, крапля кавуна, дині...навіть крапля. Десь може в закутку
Це у нас вже поза минулий рік
Є дитина,
в цьому році за всім слідкую і цих зараз поки нема
Це у нас вже поза минулий рік
Є дитина,
уффф) квест набирає нових обертів))))
А я з косою
• 15 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
я налила у ВИСОКИЙ стакан (типу для пива) кока-коли (ці тварі не хочуть спрайт чи скажімо тонік - тільки колу)
І в стакан поставила лійку
частина тварюк туди падає і вибратися не може)
І в стакан поставила лійку
короткопамятна• 15 июля 2024
В каналізаційній трубі вони ще бувають, там де гофра входить до спільної каналізації.
пьЯНА• 15 июля 2024
Найти источник. Только так. Дело не в чистоте. Когда-то была такая проблема, потом обнаружила, что испортилась картошки и они там завелись
Сундучок с каникулами• 15 июля 2024
У мене теж такі завелись, я вже викинула все що їх манить, але вони все одно залишились та плодилися. Що помогло збутися за пару днів: 1. Спрей по типу Дихлофос. 2. Бактерицидна лампа, вмикала її на 30 хв. 2 дня. Після всіх цих маніпуляцій квартиру добре провітрюйте. Після дихлофосу ще робила вологе прибирання поверхні.
Угги_в_горошек• 15 июля 2024
Ответ дляА я з косою
І в стакан поставила лійку
Робила бавтушки, толку мало....
До усунення проблеми