Тумба-юмба• 16 июля 2024

Допоможіть. Будь ласка. Що з дитиною?

Доброї ночі. Дівчата, мамочки може хто стикався з такою проблемою. Не знаю що робити. Сина відправила до табору на 12 днів. Каже харчування було жахливе. Діти хворіли там була кишкова інфекція. У них там постійні були екскурсії. Йому не дуже сподобалось, каже солі та цукру не було. Дієтична їжа. Дитина схудла, дуже. Я в шоці. Потім потягом дітей привезли до Києва я його зустріла у нього синці під очима він брудний весь як бомж пахне. Їхали добу тяжко в потязі йому було він заморився і дуже спекотно. Ми не з Києва . Пів дня сиділи чекали потяга до свого міста в Запоріжжя . Важко доїхали. І вже три дні моя дитина слабка дуже апетиту немає, пару раз тошнило дуже, був пронос. Каже немає сил. На вулиці плюс 50 дома кондиціонер. Блідий. Я не знаю що робити. Йому 10 років . Може аналізи здати? Отруєння? Або від поганого харчування слабкість? Під очима синці як він не спав тиждень. Я дуже переживаю
Мудробаба• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я не нию. Я спросила поради. Завтра в лікарню
Купіть в аптеці воду Рео. Вона допомагає відновити баланс. На смак як мінералка.
Холодна вона смачніша.
Бетаргін можна теж дати. Його дають після отруєнь навіть на всяк випадок. Він гарний на смак.

Аналіз здати. Сечі теж. Там доречі і ацетон напишуть.
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляОмлетик
а вы не созванивались с ребенком напротяжении его пребывания в лагере? не слышали что голос поникший, что ему плохо и тд? что ребенок говорит?
Голос був нормальний. Він не бреше
Играю у края• 16 июля 2024
Генераторов в лагере нет.
Нет воды, нет возможности помыть руки и смыть туалет.
Вода из кулеров ( которые пьют дети) зелёного цвета.
Обещаных уборок в номере нет!

Це з відгука цитата. Я в шоці. Якщо немає умов - не потрібно набирати дітей.
Гуляю босоніж• 16 июля 2024
Ответ дляФорточка
Лучше сразу в больницу. У него может уровень сахара упал, тогда нужно прокапать как можно быстрее.
або інтоксикація. якщо була кишкова інфекція то навряд чи їх там лікували чи випоювали водою. а в дорозі назад хто там пив ту воду, а спека жах
Омлетик• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Голос був нормальний. Він не бреше
так понятно что не врет, речь не об этом, а о том что именно говорил ребенок. ему вообще понравилось в лагере или нет?
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляОмлетик
Ні.
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Напишіть назву табору, будь ласка!
Краще здати хоча б загальний аналіз крові, сечі. Якщо є адекватний лікар, звернутися до нього на огляд.
Ротавірус зараз у всіх таборах і готелях в Карпатах. Спека, світло вимикають, басейни не чистять
Омлетик• 16 июля 2024
Ответ дляИграю у края
Генераторов в лагере нет.
Обещаных уборок в номере нет!

деньги сами себя не заработают. жесть конечно..раньше были такие класные лагеря, давали путевки всем кто работал учителями, на заводах и тд.
а сейчас уже не первый раз слышу что в частных лагерях ужаснейшие условия.

сейчас хозяин лагеря купит гугл отзывы и будет дальше набирать детей доверчивых родителей
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляВот Она Я
Напишіть. Через тиждень відправляю свого, теж в Карпати. Або хоч вартість напишіть. Я зрозумію, воно чи ні
Краще нехай не їде
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Дівчата так що завтра їхати зразу до інфекційного відділення?
Омлетик• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ні.
автор, дайте ребенку регидрон. купите в аптеке.
или размешайте соль, мед и еще там что то. погуглите как сделать электролитную смесь в домашних условиях. я не помню пропорции
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Якщо цукор надо капати глюкозу дома я такого не зроблю
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляМудробаба
Навпаки, щоб інші туди дітей не відпоавляли
Таке у всіх таборах. Ви ж бачите яка ситуація з спекою і відсутність світло, маєте результат
Гуляю босоніж• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
я б порадила вже зараз їхати, якщо дійсно все погано.
чи є температура? пронос? блювота? дитина млява і постійно спить? чи просто втомлена і нема апетиту?
Mrs.Sexuality• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ми розглядаємо на серпень табір Красна Поляна, сподіваюсь за таку ціну ротавірусу не буде.
Гуляю босоніж• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
нажаль ротавірус за будь яку ціну може бути
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Нічого немає . Вчора тільки раз рвота понос був коли приїхали додому.
Пліснявілий сир• 16 июля 2024
Погане харчування і виснаження, що і очікувати. Вітаміни, м´ясо, сало, салати калорійні і те що дитина любить.
Голубая фишка• 16 июля 2024
Напишу не в тему, може я ’яжемать’, але моєму сину теж 10 років, я бы його нікуди не відпустила самого, в мене 4 рідні племінники виросли на очах, знаю що таке хлопці......автор маю надію що з вашим синов все гаразд, і все швидко мине
1010101• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Давайте я не буду писати. Хай Бог їх покарає
Дурня, можете видалити тему
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляИграю у края
Генераторов в лагере нет.
Обещаных уборок в номере нет!

Але і батькам потрібно читати куди відправити дитину
Гуляю босоніж• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
а від приїзду воду достатньо пʼє?
Королева ганделику• 16 июля 2024
Моя дочь недавно болела, сначала была слабость, температура, отсутствие аппетита. Потом появился понос. Видимо вирус такой ходит сейчас. Врач выписала Нифуроксазид+Регидрон+буларди
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
а від приїзду воду достатньо пʼє?
Достатньо
Играю у края• 16 июля 2024
Ответ дляОмлетик

Ем.. а якщо хтось з дітей серйозно захворіє? Це ж який цинізм, заради грошей пожертвувати дітьми
1010101• 16 июля 2024
10 лет для лагеря еще рановато, зря отправили. Ад какой-то
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Вірус від ціни на залежить. Весь Буковель поносить
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ для1010101
Може і зарано. Я сама винна. Але хотіла як краще
Фляшка на трьох• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Красна Поляна в Карпатах? В травні була там подружка, захворіли на ротовірус усією сімʼєю ((
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Зараз у дитини присутній пронос, рвота , тошнота? Температура є?
Пісяє нормально? Пітніє більше звичного?
Я би радила зранку здати аналізи Зак, цукор, сеча + ацетон і щоб за пару годин вже отримати результат.