Тумба-юмба• 16 июля 2024

Допоможіть. Будь ласка. Що з дитиною?

Доброї ночі. Дівчата, мамочки може хто стикався з такою проблемою. Не знаю що робити. Сина відправила до табору на 12 днів. Каже харчування було жахливе. Діти хворіли там була кишкова інфекція. У них там постійні були екскурсії. Йому не дуже сподобалось, каже солі та цукру не було. Дієтична їжа. Дитина схудла, дуже. Я в шоці. Потім потягом дітей привезли до Києва я його зустріла у нього синці під очима він брудний весь як бомж пахне. Їхали добу тяжко в потязі йому було він заморився і дуже спекотно. Ми не з Києва . Пів дня сиділи чекали потяга до свого міста в Запоріжжя . Важко доїхали. І вже три дні моя дитина слабка дуже апетиту немає, пару раз тошнило дуже, був пронос. Каже немає сил. На вулиці плюс 50 дома кондиціонер. Блідий. Я не знаю що робити. Йому 10 років . Може аналізи здати? Отруєння? Або від поганого харчування слабкість? Під очима синці як він не спав тиждень. Я дуже переживаю
1010101• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я планую з дитиною в серпні на море. Більше ніяких таборів навіть за кордоном
Ну вы тоже не делайте драму для ребёнка и травму лишнюю. Не повезло с этим - может повезти с другим. Всегда лучше отправлять с другом или подругой, чтобы вы были ещё и на контакте со второй мамой. Плюс - телефоны вожатых всегба под рукой
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Якщо не має проблем, то від не вживання цукру на протязі тижня погано не стане.
Ми недавно теж підцепили заразу. Всі по черзі перехворіли. Спочатку донька - рвота раз, тошнота і пронос. Потім син - рвота, тошнота, пронос і на вечір температура 40. Потім я і чоловік - пронос. Але хворіли по дню. Одразу пили Рео, Ентерол, Суспрін ( від тошноти та інтоксикації). Це все за призначенням лікаря.
А ви як себе почуваєте?
І мене тошнить і живіт болить. Пью вугілля
Совбез• 16 июля 2024
Ищите завтра к врачу, и сдавайте анализы
1010101• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Сейчас из-за жары продукты в магазинах порченные продают, вода тоже не идеальной чистоты, так что такое. У кого иммунитет по-слабее - все уже потравились
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ми приїхали додому 13 в 11 годині ночі і до сих пір такі симптоми це може бути від спеки?
Чому в лікарню не повезли? Дві доби
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Чому в лікарню не повезли? Дві доби
Тому що я думала що замучились з дороги і спека .
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
в ділі або синево можна робити цитові (термінові) аналізи, які будуть готові за 1.5-2 години
Я домовляюсь в лабораторії дитячої лікарні ( раніше там і поліклініка) була. Вони цілодобово працюють. Просто питаю в дівчат чи можна в частному порядку здати аналізи, щоб швидше отримати результати і одразу з ними до лікаря. Дякую дівчатам, ніколи не відмовляли. Бувало, що і в 11 ночі ходила до них. Результати потім на Вайбер скидали. І значно дешевше чим в Ділі і т.п ... Але лікарня від мене в двух звилинах
Форточка• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Кращий але слабкий і напевно від того що не їв солодкого цукор впав
Плюс слабое питание, плюс физические нагрузки (экскурсии выматывающие), плюс нервы, плюс тяжёлая дорога, жара - это все может стать причиной снижения сахара.
У друзей ребенок перенервничал (папа накричал сильно) и на утро родители несли ребенка на руках в скорую, потому что он не смог проснуться. Очень сильно упал уровень сахара.
Обязательно езжайте в больницу. А пока давайте пить очень сладкий чай.
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляФорточка
Добре. Дякую
1010101• 16 июля 2024
Ответ дляФорточка
Блин, не могу такие ужасы читать перед сном, жалко детей
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
І вже три дні моя дитина слабка дуже апетиту немає, пару раз тошнило дуже, був пронос. Ваші слова.
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Перший день після приїзду. Зараз слабкість плюс спека давить сильно
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Дивна ви мама, якщо чесно.
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Оооо, вітаю. Скоріш за все теж підцепили від сина . Не думаю що Ви отруїлися. Ентеросгель є вдома? Можливо є поруч цілодобова аптека, щоб Ентерол придбати?
Тріль підпільний• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Дівчата так що завтра їхати зразу до інфекційного відділення?
Навіщо до інфекційного?до сімейного
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Навіщо до інфекційного?до сімейного
А глюкоза? Цукор
Скокмоно - стокнуно• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Давайте я не буду писати. Хай Бог їх покарає
В смысле? Ваш пострадал то хай и другие дети страдают?
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Дивна ви мама, якщо чесно.
Дивна? Ви ж моєї ситуації не знаєте. Чоловік служить у мене робота ще двоє діток і собаки . Я намагаюся все встигати . Я не дивна . На мені стільки всього
Форточка• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
А глюкоза? Цукор
В инфекционку, конечно. К семейному в такой ситуации - только время тратить.
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я написала радість табір
Сільський ансамбль• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
А глюкоза? Цукор
Сходіть до сімейного спочатку. Якщо треба капати глюкозу, то аналізи покажуть.
В інфекційних зараз теж не весело, прийти з одним, а вийти з іншим.
Коли є необхідність, то звісно, і в інфекційну треба. Але просто так я би не таскала. Знайома, правда з меншою дитиною, вже який місяць по колу з інфекційкою.
Тріль підпільний• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Так, туди. Будемо сподіватися, що пронесе.
Сподівайтесь, що все буде добре, а не пронесе.
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Аналізи і до сімейного
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляФорточка
Для чого в інфекційне?
Тріль підпільний• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Молочку поки не давайте,зовсім
Форточка• 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Для чого в інфекційне?
Потому что состояние ребенка критическое.
Матусік• 16 июля 2024
Зараз масово йдуть подібні захворювання, це інфекція скоріш за все
В основному через сильну спеку
Тут навіть справа не в закладі, читала що діти просто після купання в морі захворіли

Завтра ж до лікаря за діагностикою і лікуванням
Взагалі зараз хз що взагалі їсти окрім овочів та фруктів і як купатися в водоймах
Також бачила звернення лікарки про недотримання умов зберігання ліків, вакцин, що то все вже отрава
Спека, вимкнення світла, все разом
В серпні буде легше сподіваюсь, ну хоч не так жарко то точно
Одужання дитині
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Викличте швидку.
1010101• 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Для чого в інфекційне?
Я тоже не понимаю, всё общение с инфекционистами в моей жизни - та ещё комедия и рассказы про эпштейн-барра и стафилоккоки. организм с этими инфекциями сам должен бороться, если иммунитет не подорван. инфекционист выпишет 10 анализов на разные типы инфекций, анализы кала и тд.. и что толку
Замрійлива• 16 июля 2024
Жах який…. Відгуків поганих багато. Я не думала, що за таку ціну може бути такий хаос і шкода психічному і фізичному здоров’ю. Швидшого вам одужання!