Тумба-юмба• 16 июля 2024
Допоможіть. Будь ласка. Що з дитиною?
Доброї ночі. Дівчата, мамочки може хто стикався з такою проблемою. Не знаю що робити. Сина відправила до табору на 12 днів. Каже харчування було жахливе. Діти хворіли там була кишкова інфекція. У них там постійні були екскурсії. Йому не дуже сподобалось, каже солі та цукру не було. Дієтична їжа. Дитина схудла, дуже. Я в шоці. Потім потягом дітей привезли до Києва я його зустріла у нього синці під очима він брудний весь як бомж пахне. Їхали добу тяжко в потязі йому було він заморився і дуже спекотно. Ми не з Києва . Пів дня сиділи чекали потяга до свого міста в Запоріжжя . Важко доїхали. І вже три дні моя дитина слабка дуже апетиту немає, пару раз тошнило дуже, був пронос. Каже немає сил. На вулиці плюс 50 дома кондиціонер. Блідий. Я не знаю що робити. Йому 10 років . Може аналізи здати? Отруєння? Або від поганого харчування слабкість? Під очима синці як він не спав тиждень. Я дуже переживаю
Жирафовое варьенье• 16 июля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я свого сина забрала з цього табору через тиждень від початку зміни. Ще тут тему створювала про маршрутки.
Мені казали тут не перейматися, ну подумаєш, буває...
Я дитину ледь довезла, знесиленого, з постійною нудотою, болем в животі і поносом. І це вже на 4-й день після захворювання. Ним ніхто не займався, чайком зі звіробою поїли, коли потрібна була медична допомога. Але ж чайок дешевий, якщо не сказати безкоштовний.
Авторе, не хвилюйтеся, поїть дитину РЕО, давайте пробіотики, дієтичне харчування і відпочинок, щоб набратися сил. Я синові всю дорогу давала ніфуроксазит і сорбент + рео. Вже через кілька годин йому стало краще.
Це концтабір потрібно закрити або прославити на весь інтернет.
Нажаль перше зробити дуже важко.
Я телефонувала в санепідемстанцію, викликала швидку, поліцію. Є багато заяв на них, але результатів немає. Там рука руку миє.
Я все розумію, може бути вірус. Але відношення адміністрації табору жахливе, про стан дітей ніхто не повідомляє, їх там ніхто не лікує. А на всі твої претензії відповідь одна - щось не подобається, забирайте. Лікарка хамло, каже що з дитиною все нормально, а коли заперечуєш, то відповідає - я цього не бачила, значить цього немає.
Табір Радість надовго підірвав бажання відправляти дитину будь куди, хоча до цього табори син дуже любив.
Нажаль перше зробити дуже важко.
Пишіть відгуки на всіх можливих ресурсах. Можливо хто знає, яку тут створити тему про табори, де б всі могли залишити відгуки. не буде бажаючих - самі загнуться. Хочеш оздоровити дитину, щоб вона перепочила від війни і оздоровилася, а по факту виходить ще гірше, ще й за наші гроші. Як це жахливо, коли на дітях так заробляють.
Якби скарга була колективна, а по одному , то вони всі питання на місцевому рівні за бабло порішають, рішалови хрінові.
Жирафовое варьенье• 16 июля 2024
Ответ дляКидаю курити
А что это за волшебный лагерь с отравлением и недоеданием?
Автор вище писала - Дитячий табір ’РАДІСТЬ’, краще було ’Гадость’
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляIncol
Дівчата, а є табори, з яких ваші діти цьогоріч чи минулоріч повернулися бадьорі і задоволені ?
Емілі резорд
Шиворот Навыворот• 16 июля 2024
скоріш за все - це шлункова після інфекції. Потрібне легеньке харчування, без смажевоно/жирного, бажано ферменти та мікроелементи (зверністься до лікаря). Всі швидко пройде, але краще подбати.
Шиворот Навыворот• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я написала радість табір
залиште гугл відгук,це ж неправильно замовчувати, так би може і вас пронесло якби інофрмація вся була...
На привозе• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ротавирус в нас. Лікування стандартне пити і дієтичне харчування сорбенти
Слава Богу, что не что-то более серьезное! Прочитала в теме только ваши ответы. Ротавирус вылечите и все будет хорошо! Я переживала, что из-за перегрева
Сирожено_пирожено• 16 июля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Я б вже була з дитиною в прийомному відділенні. Чекати цілу ніч. У дитини вірус, інтоксикація. Жах. Одразу треба в лікарню.
А той лагерь, я в шоці… просто тварі. Бачать же які умови. Начхати на дітей.
Так вірус лікується симптоматично. А ротовірус взагалі ніяк. Це коли зовсім мала дитина і рвота не припиняється, то треба капати, а в старшому віці просто пережити.
Проработник• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ротавірус 7 днів симптоми, як зараз пам´ятаю: в інфекційці сказали, що треба пережити. Пити рідину і сорбенти. А потім після довелось курсом бактерії пропити, бо знесло всю мікрофлору. Хай ваш син поправляється скоріше! Прекрасно розумію ваш стан, але ця зараза влітку, то така рулетка: рік норм, рік спіймали. А в дитячих колективах, то прям маст хев((((
Сирожено_пирожено• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Фух) Звісно гидота ще та, але доволі швидко проходить
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Одужуйте
Ответ дляЖирафовое варьенье
Таких відгуків багато але треба писати заяви в поліцію і міністерство здоров’я думаю.
ПриснитсяЖЕ• 16 июля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Відгуки, це єдине, що можуть зробити батьки.
Повірте, багато хто з батьків не сидів склавши руки, а зверталися у різні інстанції, у тому числі на гарячу лінію облдержадміністрації.
Але чи будуть результати.
Точно знаю, що кілька дітей швидкі забирали на крапельниці в Яремче, а одна дитина навіть втратила свідомість.
Я не знаю, як там можна відноситися до дитячого життя та здоров´я. Це поза межами мого розуміння. Єдине, чим керується адміністрація - це жадібністю.
Заплативши 20000 грн плюс гроші на екскурсії, плюс дорога, плюс кишенькові ми отримали купу проблем та підірване здоров´я.
Але чи будуть результати.
Тумба-юмба
• 16 июля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Але чи будуть результати.
Ми також.
Жирафовое варьенье• 17 июля 2024
Ответ дляnadia-74
Мабуть таки дійсно варто писати на МОЗ та уповноваженого з захисту дітей. Це два місця на які є надія. Якби пост на ФБ і тягнути ці організації. На місцевому рівні нічого не буле, там все « куплено». А ще б якби медійний шум, якийсь канал новин, мохіто на 1+ 1 написати в телеграм чи якийсь месенджер.
Мене ось ця жадібність до грошей за рахунок дітей прям тригерить .
Жирафовое варьенье• 17 июля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Гугл дійсно всім доступний, чим більше - тим краще.