Тумба-юмба• 16 июля 2024
Допоможіть. Будь ласка. Що з дитиною?
Доброї ночі. Дівчата, мамочки може хто стикався з такою проблемою. Не знаю що робити. Сина відправила до табору на 12 днів. Каже харчування було жахливе. Діти хворіли там була кишкова інфекція. У них там постійні були екскурсії. Йому не дуже сподобалось, каже солі та цукру не було. Дієтична їжа. Дитина схудла, дуже. Я в шоці. Потім потягом дітей привезли до Києва я його зустріла у нього синці під очима він брудний весь як бомж пахне. Їхали добу тяжко в потязі йому було він заморився і дуже спекотно. Ми не з Києва . Пів дня сиділи чекали потяга до свого міста в Запоріжжя . Важко доїхали. І вже три дні моя дитина слабка дуже апетиту немає, пару раз тошнило дуже, був пронос. Каже немає сил. На вулиці плюс 50 дома кондиціонер. Блідий. Я не знаю що робити. Йому 10 років . Може аналізи здати? Отруєння? Або від поганого харчування слабкість? Під очима синці як він не спав тиждень. Я дуже переживаю
Броніки для Моніки• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Давайте я не буду писати. Хай Бог їх покарає
Что за дичь? А других детей уберечь не хотите?
Скокмоно - стокнуно• 16 июля 2024
Дайте колу. Синие круги и слабость - это у моей всегда признаки ацетона. Я обычно компотом сладким выпаивала. Но на это целый день уходил, а пепси реально быстро снижает ацетон.
Тумба-юмба
• 16 июля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Пив сьогодні. Дякую
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Сходіть до сімейного спочатку. Якщо треба капати глюкозу, то аналізи покажуть.
В інфекційних зараз теж не весело, прийти з одним, а вийти з іншим.
Коли є необхідність, то звісно, і в інфекційну треба. Але просто так я би не таскала. Знайома, правда з меншою дитиною, вже який місяць по колу з інфекційкою.
Я пару років тому з дитиною в хірургії лежала. Була ургентна операція. Так там підципили заразу. Малий після операції (10 років було) рвав і пронос такий, що на горщик прямо в палаті садила. Потім мене цепануло. Пішла в аптеку вночі в лікарні і чуть свідомість не втратила, так різко погано стало. Добре, що якийсь чоловік побачив і мене у відкрите вікно на повітря висунув. А вночі я проснулася від того, що (вибачте) в мене білизна мокра трохи. Це такий пронос, що навіть не відчула. Благо одні в палаті були. Всякі Смекти, Ентерсгелі , вугілля не допомогали. Лікар призначив Ентерол - це спасіння. Стало краще. Нас виписала через пару днів. Вдома зранку були, а вночі вже донька ( теж 10 р) почала блювати + понос одночасно.
Тумба-юмба
• 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Куплю єнтерол
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Пив сьогодні. Дякую
Вночі потрібно будити я поїти
Тумба-юмба
• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Вночі потрібно будити я поїти
Дякую. Зараз так і зроблю
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Дякую. Зараз так і зроблю
Так треба робити кожних 15 хвилин
Тумба-юмба
• 16 июля 2024
Ответ дляРуда Сова
Нет уж, напишите, будьте добры
Может, других детей убережет эта информация
Написала табір Радість
Тріль підпільний• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
А глюкоза? Цукор
Ви хочете в прийомне інфекціонки? Там можна ще щось на слабкий імунітет підчепити. Спостерігайте за дитиною-завтра прокинеться,як себе буде почувати, апетит? Я б спочатку до сімейного лікаря звернулась. Ну або зранку сечу і кров здати і з результатами вже до лікаря.
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляРуда Сова
Нет уж, напишите, будьте добры
Всі Карпати ригають, якщо можна так сказати. Івано франківська область особливо. Але люди їдуть, везуть дітей.
Скокмоно - стокнуно• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Пив сьогодні. Дякую
Ну то и завтра дайте. Он устал и похудел сильно. Фруктов больше, витамин и погулять утром пока не жарко. Дети быстро восстанавливаются. Компота побольше. Всё будет хорошо . Дайте дитё отоспится и отъестся
Тумба-юмба
• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Фу яка гидота. Якщо б я знала
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Фу яка гидота. Якщо б я знала
Минулого року було аналогічно.
Робот Вертер• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Нічого немає . Вчора тільки раз рвота понос був коли приїхали додому.
На мій погляд - тепловий удар, дитина перегрілася в поїзді одному і другому
Якщо рвота і понос не повторювались - пробуйте поки що знімати симптоми теплового удару
Ви, власне це і робите
Прохолода, багато води і відпочинок
Ви, власне це і робите
Прохолода, багато води і відпочинок
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Чай з цукром можна?
Я би дала.
В вашій ситуації мене бентежить те, що дитина схудла, слабка і синці. Обов´язково цукор перевірте.
Але мені здається, що це вірусняк кишковий. Тим паче, що і Вам уже не добре.
Скокмоно - стокнуно• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Дівчата будити і дати чаю з цукром? Так?
Да. Если захочет. Вам надо ацетон сбить
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Фу яка гидота. Якщо б я знала
Не картайте себе.
В мене дитина їздила в Карпати десь в червні. Правда тільки на 2 дні. Емоцій купа, харчування сподобалося. Ніякої зарази не підцепила. Але вони на базі відпочивали і не було тоді ще такої спеки.