В мене син 18 років, закінчив 1 курс ( студент), підскажіть чи потрібно оновлювати дані, т.як постійно кожні 3-4 місяці їздить у военкомат і там продовжують приписне. До цого дня думала, що оновлювати не потрібно, а вчора задумлись.
Пописанная парта• 16 июля 2024
А чому ви про це задумуєтесь а не син?
І напевно ж в інституті йому мали нагадати про оновлення данних
Пацелуйнитуда• 16 июля 2024
Син на першому курсі. Ходив ще в травні в військомат, вклеїли код.
У допризивникіа окрема черга, їх мало.
Деякі друзі його оновилися у Резерві
У допризивникіа окрема черга, їх мало.
Деякі друзі його оновилися у Резерві
Видна міленіалка• 16 июля 2024
Мають оновити всі з 18 до 60 і ті, які вже оновлювали до травня 2024.
Пописанная парта• 16 июля 2024
Ответ дляОльга0204
в інституті нічого не говорили, не нагадували. Зараз канікули,під час сессії теж нічого не говорили.
Тоді він бере довідку з Єдебо що він студент і іде оновлювати дані
Пописанная парта• 16 июля 2024
Ответ дляОльга0204
До речі нехай спробує через додаток оновитись. Зараз такі черги у військоматі що капець
Ну ниче се• 16 июля 2024
Мій оновив в резерв +, туди код підтягнувся. Потім ще і у тцк ходив. Там сказали, що до 25 років цього досить.
Ответ дляПацелуйнитуда
У допризивникіа окрема черга, їх мало.
Деякі друзі його оновилися у Резерві
У допризивникіа окрема черга, їх мало.
Деякі друзі його оновилися у Резерві
в тому і справа, що в перших числах червня був у військоматі, там просто продовжили, ніякого коду не вклеїли і нічого не казали. В приписному написали що продовжено до 01.10 і все
Пацелуйнитуда• 16 июля 2024
Ответ дляОльга0204
Обов´язково повинні у приписне код поставити. Бо якщо кудись їхати на захід чи південь, можуть бути трабли. Хоча якщо відмітка є може і прокатить.
Куплю орехи• 16 июля 2024
Могли бы и повременить с теми кто до 25.
Толкаться сейчас в очереди с теми, кто по возрасту подходит к мобилизации
Пацелуйнитуда• 16 июля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Для допризывников отдельная очередь и отдельный кабинет
Куплю орехи• 16 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Спасибо. Потому что мы были я не уточнила этот момент, а очередь была ого го
Госпожа Белладонна• 16 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Вони не допризовники, а призовники.
Пацелуйнитуда• 16 июля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вони не допризовники, а призовники.
Допризовник до 25 років. Після вже призовники. До 25 років видається приписне. При його зміні на військовий квиток допризовник стає призовником
Тут надолго• 16 июля 2024
Моєму сину 19 років, оновився в Резерв+. Знайома з ТЦК сказала цього достатньо
Вічний двигун• 16 июля 2024
Никаких оновлень не собираюсь делать. Ни на какую войну мой сын не пойдет.
Госпожа Белладонна• 16 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
до 25 років призовник, після військовозабов´язаний.
західний_діалект• 16 июля 2024
Ответ дляКоржик
не надо
А з чого у вас такі висновки? Він не потрапляє до категорії від 18 до 60 ?
Навіщо цей клопіт, оновив все в Резераі і ге переймається. Але оновлену довідку ( оновили форму нещодавно) взяла б і віднесла в ТЦК .
західний_діалект• 16 июля 2024
Ответ дляКуплю орехи
А навіщо штовхатися в чергах, якщо можна це зробити без черг.
КрестьянинДиор• 16 июля 2024
Тобто, ви тримали сина в концтаборі до 18 років, хоча мали можливість врятувати????
...іздєц, просто немає інших слів