Дюйм оф о4ка• 16 июля 2024
Сперечаємось, чи доходить дим від цигарок з 1 на 5 поверх
Хто напевне знає, чи доходить дим від цигарок з-під під´їзду до п´ятого поверху
Редиска Я• 16 июля 2024
Мы работаем на 4 этаже. Если курят сотрудники под окнами, то сильная вонь при открытых окнах.
Ответ-очень доходит
Редиска Я• 16 июля 2024
Дым то доходит точно)))
А вот до курильщиков не очень, что не все хотят нюхать этот дым вместе с ними
ВыФсеВрете• 16 июля 2024
Как человек не курящий, скажу что доходит, запах слышен, у меня на сигаретный дым аллергия, сразу нос отекает.
Меряю от 0• 16 июля 2024
Мені з третього на п´ятий доходить. Причому по діагоналі піднімається, а не прямо в гору. Тобто палять не під вікном, а збоку вниз
КараПузовна• 16 июля 2024
Мне на 3 не доходит, как он до 5 дойдёт, это нюх как у собаки надо иметь. Тем более если ветерок на улице.
Боневтікла• 16 июля 2024
Если ветра нет, то да, конечно. Просто те, кто курит, его не слышат. А кто не курит - очень даже.
Миссис Буркул• 16 июля 2024
Мені звідкись щодня воняє ввечері, я на першому поверсі, ніхто там не ходить, позаду будинку. Думаю чи від сусідів поряд чи з другого поверху?
Можу брикнути• 16 июля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
По діагоналі може бути, від сусідів збоку. Якщо не палиш, то відчуваєш і з сусіднього підʼїзду також. Задовбали(
Миссис Буркул• 16 июля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Та вдень ще нічого, але тільки я лягаю спати, оце вонидло в кімнаті . Хочу вийти і світити фонариком, щоб побачити, звідки така радість.
Можу брикнути• 16 июля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Я всерйоз думаю придбати водяний пістолет і стріляти по них. Вночі спека, відчиняєш вікно, а тут це курево. Якщо вітру нема, то потім вдома цей кумар стоїть у мене. Якого фіга?
Хай собі в спальні пахтять.
Миссис Буркул• 16 июля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Хай собі в спальні пахтять.
О, дякую за ідею!
Миссис Буркул• 16 июля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Хай собі в спальні пахтять.
В мене тільки один сусід в цьому плані добре вихований - виходить на вулицю і відходить далі від вікон, так років 15 вже.