Броніки для Моніки• 16 июля 2024
А що буде, якщо погодитися на вимоги на путіна і не виконувати?
Ну просто в теорії.
Наприклад погодитися на роззброєння, а самим будувати зброю.
ПП ж колись підписував Мінські не виконуючи їх за фактом і нічого не було йому
Забрала і не сказала• 16 июля 2024
Точно. Сначала согласиться на его условия, а потом взять - и напасть на рашку!
Хвігура мічти• 16 июля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Це геніально, кличте раду!
Лгин• 16 июля 2024
Вы лучше ответьте на вопрос, что будет если путин ничего выполнять не будет.
Что ему будет? Какие будут последствия?
Surprise surprise …. ничего ему не будет. Будет очередная война.
Что ему будет? Какие будут последствия?
Броніки для Моніки
• 16 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Вы сейчас серьезно что ничего не было?
А що саме було?
Забрала і не сказала• 16 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Це геніально, кличте раду!
Я всегда знала, что могу руководить страной! На следующие выборы буду баллотироваться!
Альфред Шнитке• 16 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А що саме було?
То, что вы сейчас наблюдаете
Броніки для Моніки
• 16 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
То, что вы сейчас наблюдаете
Здрасьтє.
В нас ПП вже фіг знає скільки не при владі.
І щось поки він там був - путін не наважувався на широкомасштабне.
Броніки для Моніки
• 16 июля 2024
Ответ дляЛгин
Что ему будет? Какие будут последствия?
так вона і зараз йде
Альфред Шнитке• 16 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Здрасьтє.
И что? Зе тоже их не выполнял, имеем итог.
Броніки для Моніки
• 16 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Але при ПП на нас принаймні не нападали.
Броніки для Моніки
• 16 июля 2024
Ответ дляЛгин
Так и я о том же
Тобто війна в нас зараз йде саме через порушення мінських угод?
Альфред Шнитке• 16 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
У нас при нем была война все время его правления
Я такая наивная• 16 июля 2024
Ответ дляЛгин
Что ему будет? Какие будут последствия?
Чого очередная. Осінню вони закривають кордони для чоллвікіа, і все, підуть нв Європу
olena_shch• 16 июля 2024
А що буде якщо ви почнете користуватися головою за призначенням? А те, що таких тупих тем не станете навіть створювати.
ПироженкА• 16 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А що саме було?
Да то, что сейчас происходит
ПироженкА• 16 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
На вас нет, на нас нападали
Лгин• 16 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Нет, война была бы в любом случае. Советник путина Сурков прямо сказал, что Минские они прописывали так, чтобы они были невыполнимы. Я вам о том, что никакие соглашения не помешают рф начать следующую войну в любой момент. А уж если мы будем нарушать, так тем более. В 2022 году они не заморачивались даже тем чтобы какой то конкретный повод для нападения придумать. Просто захотели и все.
Броніки для Моніки
• 16 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
В нас була зона військового конфлікту з періодичними загостреннями, але не військові дії по всй території.
Бамбарбия! Кергуду.• 16 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Здрасьтє.
Щяс вам закричат, что война все равно бы случилась!
Хвігура мічти• 16 июля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ім´я, сестра! Назвіться. Ми записуєми)
Броніки для Моніки
• 16 июля 2024
Ответ дляЛгин
Ну тобто виходить що просто з кацапами тре воювати їхнєю ж зброєю - терор, брехня, сила.
А не як наразі годуємо їхніх полнених солодощами, а взамін отримуємо своїх скалічених та інвалідізованих хлопців.
РокерША• 16 июля 2024
Я б краще хєрачіла ту всю нечисть і казала: а то не ми, настамнєт, то вони самі
Хвігура мічти• 16 июля 2024
А якщо серйозно на тему невиконання.
Я вірю, що Стамбульські домовленості наші обвели навколо пальця путіна.
Ну типу були домовленості що взамін на відвід військ від Києва ми щось теж обіцяємо. Але війська відвели, побачили Бучу і вирішили хай викусить путін. І отримав він облизня!
Не пишіть мені, що це неправда все.
Швидкоруч• 16 июля 2024
Ну, росія так само домовляється. Прикоади в історії ще з союзу були, тому це не має сенсу
Броніки для Моніки
• 16 июля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Уже так сделали и вот получили войну
Тобто просто треба було виконати мінські і війни б не було?