З горіха зерня• Изменено 16 июля 2024

Що буде з врожаєм при такій спеці?

Хто знається в цьому - що буде з врожаєм? Агрономи фіксують температуру 40+ під/на поверхні землі 🤯
Врожаю гайки ? Чи при гарному поливі все буде нормально ?
А шо сталося?• 16 июля 2024
У нас помидорам кранты(
Тупо спеклись на солнце
автор З горіха зерня • 16 июля 2024
Ответ дляА шо сталося?
У нас помидорам кранты(
Тупо спеклись на солнце
Дуже прикро ((
Нові вже не можна посадити ?
Вибачте, я в цьому питанні поки не знаюсь
Ло Шарик• 16 июля 2024
Де взяти полив? Системи зрошування для такої спеки були в Херсоні.
Привіт з ботойбіччя• 16 июля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Дуже прикро ((
Нові вже не можна посадити ?
Так и новые наверное сжарятся....
Привіт з ботойбіччя• 16 июля 2024
Будет рост цен на все продукты, однозначно(((
А шо сталося?• 16 июля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Дуже прикро ((
Нові вже не можна посадити ?
Даже нет желания, просто вырываем кусты и выкидываем.
Мама фіфті цента• 16 июля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Ми вже з цією спекою років 7 сажаємо все під затіняючу сітку, раджу вам на той рік купити її. І поливати добре на ніч.
Уходя дверю не хлопать• 16 июля 2024
Це все дуже прикро. Стільки сил витрачено,але все горить на сонці.Врожаю не буде
А шо сталося?• 16 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
У нас первый год,что так неудачно и жарко.
Я так и поняла,что надо искать новые способы выращивания, спасибо за совет.
Как раз пару дней назад попадалась информацию про затемнение от сеток, может если бы раньше спохватились,то смогли б спасти
Иванка Бур• 16 июля 2024
Спека, відсутність світла і води роблять своє діло( Вся городина горить, картопля печеться в землі, огірки пустотілі і гіркучі, зелень, салати пожовкли, цибуля лягла, капуста згоріла. Дині ще поки ростуть.
ingaruta• 16 июля 2024
отличные урожаи.на полях же все видно или вы не украинки?
Иванка Бур• 16 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Чим поливати? Добре, якщо у вас колодязь ручний. В нас, наприклад, воду на місто дають лише два дні через десять. Але з тим, що майже ніколи не має світла, то накачати її немає чим.
Свій варік• 16 июля 2024
Помидоры в магазине 80грн за кг и это июль месяц
ЯблокоРаздора• 16 июля 2024
На полях замеряли 70 +(
Все печется в земле
НеГолосую• 16 июля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Дуже прикро ((
Нові вже не можна посадити ?
Как думаете, примутся и вырастут при жаре +40?
НеГолосую• 16 июля 2024
И это. Для полива нужен насос, а для насоса свет
Свій варік• 16 июля 2024
Ответ дляНеГолосую
Рассаду уже негде взять - 1
2 - при температуре свыше 30 у томата прекращается формирование плодов , т.е. идут пустоцветы
НеГолосую• 16 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Ведрами? Из колодца ? Гетьманцев, ты ли это?
НеГолосую• 16 июля 2024
Ответ дляСвій варік
Рассаду уже негде взять - 1
У меня ранние уже не цветут, завязь есть, тупо жарится.
Шеллар• 16 июля 2024
На урожай можна не розраховувати - картопля ніяка; помідори пустоцвіти, а ті плоди що є, печуться; цибуля гірка; гарбузи ще ок. Перший рік як була посаджена розсада кавунів масово - то вродили гарні.
Мама фіфті цента• 16 июля 2024
Ответ дляИванка Бур
Мотор стоїть погружний в колодязі. Як тільки дають світло , я їду включаю насос. На огороді поливна система всюди. Поливає поки є світло. Зазвичай 2 години.
ХвилювАллочка• 16 июля 2024
Ппц урожаю. И в отсутствие него сразу взлетят цены на альтернативные продукты. Вот вам и голод, про который ранее говорили
Мама фіфті цента• 16 июля 2024
Ответ дляНеГолосую
Ви можете і відрами. В мене насос. Світло дають у вечері в різний час, але дають. Я включаю, навіть якщо не в 20 дали а в 18, або 23
В селі так на довго світло не вирубають. 2 є, два немає. Поки що так.
НеГолосую• 16 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
У меня село -пригород. Такая же опа, как и в городе. Вот в 16 выключили, должен был быть с 20до 22-х. Но на нас положили. Бесперебойник насос не тянет. Для туалета принесла в ведре. Толку с насоса никакого
Пиши-пропало• 16 июля 2024
Ответ дляingaruta
Из россии виднее? да, трехкопеешная?
100%• 16 июля 2024
На дачі помідори,огірки і перець накрили агроволокном.Поливаємо раз на тиждень.Огірки 2-3 рази на тиждень.
Треба сіткою від сонця але дорогувато її купляти на всі грядки.А агроволокно з минулих років залишилося.
Сусіди тюлью ,простинями понакривали грядки.
Врожай не знаю який буде.Поки все росте і спіє.Огірки тільки вибираю. Картопля під кущом зав´язалася і багато але не хвате їй вологи вирости.
Fashion_besties• 16 июля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Есть на ютуб видео - помидоры высаживают в июле даже в более северных широтах.
До ноября собирают урожай.
Попросите соседей нарвать вам пасынков, они все-равно их выбрасывают.
Посадите.
Как подрастут замульчируйте хорошо сеном.
В конце сентября прикрывайте на ночь агроволокном.
Я недавно посадила - растут аж бегом! И сегодня еще пасынки потыкала.
Бубль Гум)• 16 июля 2024
В мене цибулі,то море.Вже висушила.Картопля є.Ну,зараз кабачок і огірок повним ходом.А які ціни будуть-побачимо.
Жена брата Админа• 16 июля 2024
Ответ дляFashion_besties
До ноября собирают урожай.
Посадите.
только в нашем климате после жары, в сентябре могут ночью заморозки быть и ппц ем помидорам, не поспеют