Туфли в чешуе• 17 июля 2024
Скільки коштує догляд за літньою людиною
Треба доглядальниця для матері, але не маю уяви, скільки це коштує на сьогоднішній день. Поки що декілька годин на день, але, певно, треба буде і цілодобово. Зоріентуйте, будь даска, по цінах на такі послуги
Дякую
Не любовница• 17 июля 2024
Очень много. И никто не согласится на пару часов, мы искали когда бабушке, в принципе сложно очень найти, так как большинство сиделок в ЕС. Это будет человек из села/небольшого города и ей нужно будет также проживание.
Тримаю свічку• 17 июля 2024
Від 100 грн/година, дивлячись який догляд. Погодувати+заміна памперсу +ліки то від 500.
Тримаю свічку• 17 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
500грн година? Я вірно зрозуміла?
Ні, один прихід і ці дії. Це 1-2 години
Тектологиня 80lv• 17 июля 2024
Смотря где Вы. Сестра нанимала своему мужу сиделку, условие было утром пару часов и в обед. Платила тогда минималку 4 тыс. Село, ходила женщина с их улицы. Начальник с проживанием и питанием 2 недели одна, две недели другая, платил по 10 каждой, областной центр, мама ходячая, больше как компаньон и домработница, помочь помыться и т.д.
Кума ходит посуточнно сиделкой, 800 грн сутки. Там 2 старика, плохо ходячие, но в туалет встают.
Смотря сколько обязанностей хотите, вес лежачего, характер, да и где живёте тоже имеет значение.
Мелочунь• 17 июля 2024
Знайомій, яка мешкає в Броварах, пропонували 800грн доба. Тиждень працюєш, тиждень відпочиваєш. Коли працюєш, цілодобово знаходишся там, харчування за їх рахунок.
Налогообложу• 17 июля 2024
Ответ дляМелочунь
Це дуже багато
Леннон_Жив!• 17 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Це дуже багато
А Вы попробуйте, поработайте так сутки
Слобожаночка• 17 июля 2024
Товариш в Харкові бабусі знайшов цілодобово з проживанням за 8000, плюс харчування. Але там бабуся ходяча й активна, просто трохи хабудькувата. Плюс в Харкові зараз з роботою не дуже
Туфли в чешуе
• 17 июля 2024
Та треба було б і з проживанням-харчуванням, в цьому немає проблем, проблема в мамі, в неї дуже важкий характер
Пасхальний тролік• 17 июля 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Доглядальниці буде простіше, ніж з родичами, з родичів люди у віці вірьовки в´ють, з чужими нормально себе тримають в межах
Туфли в чешуе
• 17 июля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Будемо сподіватися
Мелочунь• 17 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Це дуже багато
Я написала реальну пропозицію. Якщо дорого доглядайте самі.
Гигиенишвили• 17 июля 2024
Ми найняли для свекрухи помічницю на ранок - приходить майже кожного дня на 7 ранку на 3-4 години, допомагає в душ сходити, одягнутись, готує сніданок, контролює ліки, може за покупками сходити. У свекрухи Паркінсона, але в принципі вона ходяча, тільки зранку їй важко зорієнтуватись. Платимо 300 грн за той день, що вона приходить, але в неї є ще основна робота.
P.S. маленьке містечко