Русланка з гілки• 17 июля 2024

Що робити з орхідеєю?

Дівчата, хто може допомогти порадою? Рік тому подарували орхідею, цвіла вже тричі. Але вона постійно росте вверх, виросла вже досить висока. Що з цим робити: обрізати, пересаджувати чи це норма? Я в рослинах повний профан.
Вишня на торті• 17 июля 2024
Якщо є досвід, можете омолодити , зробити 2 з неї.
Не зараз, краще восени. І краще з підсвіткою. Або весною.
Ужгород• 17 июля 2024
Ответ дляВишня на торті
Після омолодження довго чекати цвітоносів.
Ужгород• 17 июля 2024
Максимум, поки що можна, це перевалити в більший горщик.
автор Русланка з гілки • 17 июля 2024
Дякую. Подивлюся на ютуб відео про омолодження орхідей, досить багато варіантів видало за цим пошуком.
Альдебаран• 17 июля 2024
У вас шикарная здоровая орхидея,ничего не делайте,угробите и все, пусть радует вас
Гадаю_По_шнуркам• 17 июля 2024
Ей у вас хорошо
Скляна миша• 17 июля 2024
Ничего не делайте, отличный цветок!
Вишня на торті• 17 июля 2024
Ответ дляУжгород
Це з верхньої частини довго (десь рік). А нижня так само цвістиме. Але може і дітку дати, як захоче
А ось і я• 17 июля 2024
Ничего не делать),у вас ей очень комфортно. Выглядит отлично
Ласковая_львица• 17 июля 2024
Делать ничего не нужно, растение сильное, но.. Она у вас жирует немного, перекармливаете, поэтому зелени много, а цвела всего три раза. Если вас это устраивает, то норм. Но если уменьшить подкормку, листьев будет нарастать меньше, но цвести будет постоянно.
автор Русланка з гілки • 17 июля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Я її взагалі не підживлюю, стоїть собі, інколи поливаю. Ось відцвіла минулого тижня і знову зверху нові листки зʼявлятися починають. Я просто таких високих орхідей не бачила, навпаки, думала, що вона не дуже комфортно почувається в мене.
Дякую за пораду!
автор Русланка з гілки • 17 июля 2024
Дівчатка, всім дякую, що відгукнулися!
VanilkA_• 17 июля 2024
Я порадила пересадити лише, і трохи почистити коріння. Бачу, що в горщику вже є старе відмерле коріння. І зняти два найнижчі листки, так вийде пересадити на довше і глибше
автор Русланка з гілки • 17 июля 2024
Ответ дляVanilkA_
Дякую💙
S-lana• 17 июля 2024
Якщо досвіду немає - просто пересадіть перевалкою в більший горщик. Але в гарний субстрат, наприклад кора ОВІ ( не обі ) .Не трамбуйте субстрат, хай краще будуть пустоти, бо почне гнити коріння.Не омолоджуйте, їй це не потрібно
Ужгород• 17 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Дякую за пораду!
Вони бувають різні. Я колись бачила такого ж фаоа на все вікно він на квітконосаз давав дітки і ті дітки давали квітконоси і все разом цвіло, наче велика павутина.