КучМала• 17 июля 2024

Не взаємне кохання через роки

Дівчатка, чи зустрічали ви через якійсь час, можливо роки, людину, яку кохали? Чи було у вас якесь продовження? Що ви відчували?
Я з чоловіком прожила 14 років, напевно кохала його, розлучились 5 років назад і більше ми не бачились і не спілкувались.
Потім я зустріла іншого чоловіка, якого покохала, але то не взаємно, хоча якусь симпатію він до мене відчуває, з ним ми інколи бачимось та спілкуємось.
Ось цікаво, як ці 2 персонажи могли б відігратись через роки...
Б´ю байдики• 17 июля 2024
Які персонажі? Чоловік і мужчина?
автор КучМала • 17 июля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Які персонажі? Чоловік і мужчина?
Так
КаваЗМолоком• 17 июля 2024
Я зустріла через 20 років. Поки все було в переписках, здавалося, що все як колись. Почуття і тд. А коли зустрілись, то стало зрозуміло, що ми вже зовсім інші і ці умовні почуття, це просто спогади
Байрактара• 17 июля 2024
Никогда. Все уходили с концами. Не видела никого и слава богу
Кудряшка Сью• 17 июля 2024
Ні, в мене кінець це кінець, навпаки дивлюсь і думаю- як я могла з ним бути..
интайм_не_предлагать• 17 июля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Тоже не понимаю соплей по бывшим. Это просто был этап жизни. Он прошел и всё.
Борщичок• 17 июля 2024
У меня все такие «красавцы», что через года при встрече думаю, что у меня есть ангел-хранитель. Но я не меланхолик, дрочить годами не взаимную любовь к кому-то -это не мое. С глаз долой и далее по тексту
Доктор Варвар• 17 июля 2024
Зустріч через 23 роки, переписка, зустрічі.
Краще б того не було, нічого не вийшло, тільки на емоційних гойдалках накаталась.