Нижче перелік
Парові та гідравлічні турбіни
- Циліндричні та гвинтові передачі
- Різні електрогенераторні установки
- Газові турбіни
- Синхронні генератори
- Інвертори різної потужності
- Літій-іонні акумулятори
- Сонячні панелі (без додаткових елементів)
- Розподільні щити та панелі
- Частини для вітроенергетичних установок
ДБЖ для квартир та будинків все ж залишилися поки без уваги (
Парові та гідравлічні турбіни
- Циліндричні та гвинтові передачі
- Різні електрогенераторні установки
- Газові турбіни
- Синхронні генератори
- Інвертори різної потужності
- Літій-іонні акумулятори
- Розподільні щити та панелі
Пффф 100%• 17 июля 2024
Ответ дляNat-li
Спасибо, что переживаете за нас без сна и отдыха в далеких Европах
Як гідропарк, накупались вже? Така борза і рєзка, як сітро Натаха
Пффф 100%• 17 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
и шо
Ну соломєнка завжди з водою мала проблеми, капшо
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 июля 2024
Ответ дляПффф 100%
первый раз такое вижу
Кто крайний?• 17 июля 2024
Ответ дляtirin
А зарядные станции под литий-ионные аккумуляторы не попадают?
Інвертори різної потужності
Пффф 100%• 17 июля 2024
Ответ дляNat-li
Тююю
Вы что завидуете??? Так там бесплатно! Вылазьте с советчицы и айда плескаться, может попустит)
Я плескалась уже, я в отпуске) Как только тема касается политики вы тут как тут, крута на поворотах
Пффф 100%• 17 июля 2024
Ответ дляNat-li
А за мной сразу жучка, кусать за пятки 😆
Сочувствую вашей скучной жизни
Та кому ви треба, за вами бігать,просто особистість така різка запам´ятовується
Кто крайний?• 17 июля 2024
Ответ дляtirin
Зарядные станции подпадают под инверторы?
Да. Ну вони точно до дбж не мають відношення
ХикориДикори• 17 июля 2024
Давайте по черзі, чому ви вирішили, що ДБЖ не входять?
насправді, вони складаються з двох частин,
Тобто маємо багатокомпонентний товар, складений з різних компонентів: акумулятора ( 8507 ) і інвертора ( 8504 ). За правилом 3б такі товари повинні класифікуватися так, начебто вони складаються лише з матеріалу чи компонента, що надає їм основної розпізнавальної ознаки в тій мірі, в якій цей критерій застосовний.
З моєї точки зору, основну розпізнавальну ознаку надає такому товару акумулятор’. Тобто за правилами класифікації у мене виходить 8507.
електричнi акумулятори, включаючи сепаратори для них (тільки лiтiй-iоннi за КВЕДом 8507 60 00 00);
Крім того,
Ось наприклад така КТ-шка:
Номер та дата рішення: КТ-UA400000-0012-2022 від 29.11.2022
Визначений код 8507 60 00 00
Визначений опис: Портативна зарядна електростанція, містить перезаряджувану літій-іонну батарею ємністю 1260Wh. Технічні характеристики: Ємність: 1260Вт/год (35 А/год). Тип елементів живлення: Літій-іонний. Вхідна швидка зарядка змінним струмом X-Stream (макс. 1200 Вт) Вхідна напруга заряду змінного струму 220-240 В. Вхідна потужність сонячного заряду 400 Вт 10-65 В постійного струму 10 A макс Автомобільний зарядний пристрій 12V/24V DC 8A макс Вихід змінного струму (x4) 1800 Вт (стрибок 3300 Вт) загальна, 230 В змінного струму (50 Гц) Вихід USB-A (x2) 5 В постійного струму, 2,4 A, 12 Вт макс., на порт USB-A Fast Charge (x2) 5 В/2,4 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А 18 Вт Макс., на порт Вихід USB-C (x2) 5 В постійного струму, 9 В постійного струму, 15 В постійного струму, 20 В постійного струму, 3 A, 60 Вт макс., на порт Вихідна потужність автомобіля (x1) 108,8 Вт, 13,6 В постійного струму, макс. 8 А Містить систему управління BMS, захист від перенапруги, захист від перевантаження, захист від перенагріву, захист від кородкого замикання, захист від низької температури, захист від низької напруги, захист від перевантаження по струму. Температура заряду 0-45 градусів цельсія. Спосіб заряджання розетка автомобільний адаптер 12v, сонячна панель. Загально-цивільного, не військового призначення. Не містить у своєму складі датчиків негласного зняття інформації. Виробник: EcoFlow Technology Ltd. Торговельна марка: EcoFlow.
Тобто все добре, вони є у переліку.
Крім того,
Ось наприклад така КТ-шка:
Визначений код 8507 60 00 00
Тобто все добре, вони є у переліку.