СhanelKa• 17 июля 2024

Енергетичне обладнання тепер без мита та ПДВ, але ДБЖ не ввійшли в перелік

Нижче перелік

Парові та гідравлічні турбіни
- Циліндричні та гвинтові передачі
- Різні електрогенераторні установки
- Газові турбіни
- Синхронні генератори
- Інвертори різної потужності
- Літій-іонні акумулятори
- Сонячні панелі (без додаткових елементів)
- Розподільні щити та панелі
- Частини для вітроенергетичних установок

ДБЖ для квартир та будинків все ж залишилися поки без уваги (
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 июля 2024
и шо

Шаманю второпях• 17 июля 2024
Да, заробити ж на нас їм тре
Nat-li• 17 июля 2024
Спасибо, что переживаете за нас без сна и отдыха в далеких Европах
Кто крайний?• 17 июля 2024
Ну зарядну станцію зможете замовити без мита. Чи що ви маєте на увазі.
Пффф 100%• 17 июля 2024
Ответ дляNat-li
Як гідропарк, накупались вже? Така борза і рєзка, як сітро Натаха
Пффф 100%• 17 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
и шо
Ну соломєнка завжди з водою мала проблеми, капшо
автор СhanelKa • 17 июля 2024
Ответ дляNat-li
Дякую, але то моя робота 🌸

tirin• 17 июля 2024
А зарядные станции под литий-ионные аккумуляторы не попадают?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 июля 2024
Ответ дляПффф 100%
первый раз такое вижу
Кто крайний?• 17 июля 2024
Ответ дляtirin
Інвертори різної потужності
Nat-li• 17 июля 2024
Ответ дляПффф 100%
Тююю
Вы что завидуете??? Так там бесплатно! Вылазьте с советчицы и айда плескаться, может попустит)
автор СhanelKa • 17 июля 2024
Ответ дляПффф 100%
😂
Пффф 100%• 17 июля 2024
Ответ дляNat-li
Тююю
Я плескалась уже, я в отпуске) Как только тема касается политики вы тут как тут, крута на поворотах
tirin• 17 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
Інвертори різної потужності
Зарядные станции подпадают под инверторы?
Nat-li• 17 июля 2024
Ответ дляПффф 100%
А за мной сразу жучка, кусать за пятки 😆
Сочувствую вашей скучной жизни
Nat-li• 17 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Дякую, але то моя робота 🌸
Что из перечисленного продаете? Может и нам надо
Пффф 100%• 17 июля 2024
Ответ дляNat-li
Сочувствую вашей скучной жизни
Та кому ви треба, за вами бігать,просто особистість така різка запам´ятовується
Кто крайний?• 17 июля 2024
Ответ дляtirin
Да. Ну вони точно до дбж не мають відношення
tirin• 17 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
Спасибо.

автор СhanelKa • 17 июля 2024
Ответ дляNat-li
Нічого не продаю. Тільки логістика і митне оформлення
Зміст в тому, що на екофлоу і подібні ДБЖ поки мита не зняли.
Це просто інфо. Якщо кому корисна, якщо ні. То ні
ХикориДикори• 17 июля 2024
Давайте по черзі, чому ви вирішили, що ДБЖ не входять?
насправді, вони складаються з двох частин,

Тобто маємо багатокомпонентний товар, складений з різних компонентів: акумулятора ( 8507 ) і інвертора ( 8504 ). За правилом 3б такі товари повинні класифікуватися так, начебто вони складаються лише з матеріалу чи компонента, що надає їм основної розпізнавальної ознаки в тій мірі, в якій цей критерій застосовний.

З моєї точки зору, основну розпізнавальну ознаку надає такому товару акумулятор’. Тобто за правилами класифікації у мене виходить 8507.

електричнi акумулятори, включаючи сепаратори для них (тільки лiтiй-iоннi за КВЕДом 8507 60 00 00);

Крім того,

Ось наприклад така КТ-шка:
Номер та дата рішення: КТ-UA400000-0012-2022 від 29.11.2022
Визначений код 8507 60 00 00
Визначений опис: Портативна зарядна електростанція, містить перезаряджувану літій-іонну батарею ємністю 1260Wh. Технічні характеристики: Ємність: 1260Вт/год (35 А/год). Тип елементів живлення: Літій-іонний. Вхідна швидка зарядка змінним струмом X-Stream (макс. 1200 Вт) Вхідна напруга заряду змінного струму 220-240 В. Вхідна потужність сонячного заряду 400 Вт 10-65 В постійного струму 10 A макс Автомобільний зарядний пристрій 12V/24V DC 8A макс Вихід змінного струму (x4) 1800 Вт (стрибок 3300 Вт) загальна, 230 В змінного струму (50 Гц) Вихід USB-A (x2) 5 В постійного струму, 2,4 A, 12 Вт макс., на порт USB-A Fast Charge (x2) 5 В/2,4 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А 18 Вт Макс., на порт Вихід USB-C (x2) 5 В постійного струму, 9 В постійного струму, 15 В постійного струму, 20 В постійного струму, 3 A, 60 Вт макс., на порт Вихідна потужність автомобіля (x1) 108,8 Вт, 13,6 В постійного струму, макс. 8 А Містить систему управління BMS, захист від перенапруги, захист від перевантаження, захист від перенагріву, захист від кородкого замикання, захист від низької температури, захист від низької напруги, захист від перевантаження по струму. Температура заряду 0-45 градусів цельсія. Спосіб заряджання розетка автомобільний адаптер 12v, сонячна панель. Загально-цивільного, не військового призначення. Не містить у своєму складі датчиків негласного зняття інформації. Виробник: EcoFlow Technology Ltd. Торговельна марка: EcoFlow.

Тобто все добре, вони є у переліку.
ХикориДикори• 17 июля 2024
Ось, знайшла лист від митниці
ХикориДикори• 17 июля 2024
Не вклалося
ХикориДикори• 17 июля 2024
Ось