Ловлю капці• 17 июля 2024
тривожність
як боротися з тривожністю?
антидепресанти п´ю,в психіатра була,тривожний розлад,дереалізація і деперсоналізація
особливо перед менструацією сильна тривожність,підвищене серцебиття,пітливість,дратівливість,плачу без причини
дівчата,жіночки може хто стикався?
відчуття ніби я не я,страх що зійду з розуму,або вже зійшла з розуму,ніби у сні,ніби на автоматі,ніби я нереальна
дівчата,жіночки може хто стикався?
Мамаша в бигудях• 17 июля 2024
Може у вас важкий пмс? Тоді треба вимикати овуляцію - КОК або важка артилерія у вигляді агоністів.
Я свого часу приймала Клайру та Неогабін.
Докладальниця• 17 июля 2024
Вся жизнь такая и легче не становится. Отвлекаюсь серфя в инете шоппингом, играми на али. Но мне жизнь подкидывает постоянно топливо для моей тревожности.
Коко Шанель• 17 июля 2024
Маю таку саму проблему. Тривожно за дітей чоловіка , постійно хвилююсь що щось станеться. Як з цим боротися???
В мене стан такий після онко з´явилося
Замороженная селедка• 17 июля 2024
Ответ дляДокладальниця
Сестра, я тоже играю в игры на али!
Муууумие• 17 июля 2024
Такое быстро не проходит. Это психика, от нее, как от головной боли, таблетку не выпьешь. Попробуйте ещё психотерапевта подключить, если не выдерживаете.
Замороженная селедка• 17 июля 2024
Ответ дляДокладальниця
Вы, случайно, не знаете группы в телеграмме по играм Али?