Несу добро людям• 18 июля 2024

Полтора месяца, как закончила Роаккутан, а слизистые так и сушит....

Что делать?
Есть ли шанс на восстановление?
Слышала, у кого-то это необратимо...
Забагаловка• 18 июля 2024
У меня было обратимо. Мес за 3 ушло постепенно.
Цікавий писочок• 18 июля 2024
Ещё долго будет сушить. Я уже как почти 2 года назад пропила акнетин и до этих пор в носу бывает сохнет.
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
А как с остальными слизистыми было?
Цікавий писочок• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
А как с остальными слизистыми было?
Точно не помню но сухость держалась какое то время, потом постепенно проходило. Вам рано ещё, если пропили курс то там фактически конская доза и нужно время на восстановление.
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Интересует момент глаз и губ.
Цікавий писочок• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Интересует момент глаз и губ.
Глаза у меня вообще не сохли а вот губы, нос сильно. Мазала постоянно увл.жирным кремом, но оно прошло спустя несколько месяцев.
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
А у меня нос нет, но глаза и губы.
Бадабум• 18 июля 2024
Пройде, 3-4 міс
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Пройде, 3-4 міс
А у вас где в основном побочки были в виде сухости?
Бадабум• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ніс, рот, обличчя
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Ніс, рот, обличчя
Меня просто глаза ещё беспокоят, и я уже начиталась, что у кого-то с глазами не прошло, вот и паника.
Бадабум• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Спробуйте краплі, які капають при синдромі сухого ока. Вони безрецептурні і нешкідливі зовсім. Будуть вам слизову зволожувати. Поки організм сам не адаптується і сухість пройде
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Я капаю капли с гилуарионовой(оптинол).
Просто пугает, что не пройдёт.
Бадабум• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Супероптік, візілотон чи щось подібне.
Я просто офтальмолог за сумісністю))) Часом приходять дівчата з такою ж проблемою. Але мені з очами було Ок
Бадабум• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Я капаю капли с гилуарионовой(оптинол).
Просто пугает, что не пройдёт.
Пройде, не переживайте. Просто залежно скільки часу ви пили цей препарат, він тривало виводиться з тканин організму. Вживайте більше рідини в цей час.
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Близько 8 чи 9 місяців приймала.
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Супероптік, візілотон чи щось подібне.
Ще таке чула про препарати від тиску та контрацептиви, до речі.
Стикалися в своїй практиці?
Бадабум• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Близько 8 чи 9 місяців приймала.
Довгенько.
Ще раз скажу, не панікуйте, він виведеться з організму.
Ну можете Реосорбілакт раз в три дні три крапельниці прокапати, це пришвидшити. Якщо тільки з нирками немає проблем.
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Довгенько.
Дякую.
Бадабум• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Стикалися в своїй практиці?
Так, мінімальний вплив є, але це рідкісна побічна реакція. Ви щось подібне приймаєте? Говорили дерматологу перед призначенням? Бо може бути комулятивний ефект.
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Ні, лише цей препарат від акне.
Просто спілкуюсь із дівчиною, у неї таке після Джаз, здається, і вона також переживає про це.
І теж десь два місяці як не приймає.
Бадабум• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ні, лише цей препарат від акне.
І теж десь два місяці як не приймає.
Джаз низькодозований КОК, зазвичай подібне після Ярина, Жанін, де дозування гормону значно більше, і при тривалому прийому від 6 міс.
Бадабум• 18 июля 2024
Щоб зрозуміти, що це побічна дія препарату, протягом від 2 міс симптоми мають ставати слабшими, значно слабшими.
Це можуть бути симптоми зовсім іншого захворювання, а прийом ліків просто співпадіння
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Може і ці приймала вона, а я трохи наплутала.
А в цьому випадку є шанс на відновлення?
Просто я тепер переживаю за людей з подібною проблемою також.
Бадабум• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Організм цілісна і дуже розумна система. Звичайно в молодому віці все відновиться.
Не навантажуйте очі. Меньше сидіння за комп‘ютером в цей час і в телефоні, коли вимкнене світло і яскравий екран.
Достатня кількість рідини, сон, аєвіт і лютеїн.
Все буде добре)
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Все буде добре)
Добре, я їй передам, що все буде добре.
Так, можливо я і переплутала Джаз із Жаніном, не пам´ятаю точно.
Вона навіть на аутоімунні сдавала - Шегрен, щитовидку, ревматоїдний фактор і т.д . - все ок.
Приймала десь менше року.
І щодо віку - мені 32, їй 30.
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Все буде добре)
Дуже дякую вам за професійні відповіді.
Рада, що знайшла тут вас.
Не очікувала, приємно здивована.
Бадабум• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Дуже дякую вам за професійні відповіді.
Рада, що знайшла тут вас.
Не очікувала, приємно здивована.
Будь ласка)
Рада, якщо чимось змогла вам допомогти. Будьте здорові)
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Будь ласка)
Дякую.
Все у нас буде добре, просто потрібен час.
Як ви бачите, та моя знайома ще більш тривожна людина, ніж я(вона сама і не заперечує) - і навіть на аутоімунку всю можливу перевіририлась - на щастя, все чисто.
Але ж, в її випадку, це гормональний препарат, а гормони довго відновлюються.
Все у нас буде добре, здоров´я нам)))
Бадабум• 18 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Дякую.
Все у нас буде добре, здоров´я нам)))
Так)
Зараз є чудові фітопрепарати для відновлення гормонального фону після відміни ОК. Тим паче ОК підходять не всім, багато протипоказів.
Але вашій подрузі однозначно потрібно знайти гінеколога, який всебічно подивиться на її проблему, проаналізує симптоматику, і підбере потрібний їй препарат.
Всього найкращого❤️Будьмо всі здорові!