ротцвеники• 18 июля 2024

Мужчина говорил, что не хочет жениться из-за возраста. Я разбита

Были вместе 3 года
Сегодня женится впервые
Ему 35
С этой вместе он полгода
Почему так происходит?
Давно без алко• 18 июля 2024
Потому что не видно в вас партнёра. А в ней увидел.
Папа в 65 женился. От возраста не зависит
автор ротцвеники • 18 июля 2024
Ответ дляДавно без алко
Впервые?
Давно без алко• 18 июля 2024
Ответ дляротцвеники
Впервые?
Нет
Через несколько лет поиле смерти мамы
Кружите меня,кружите• 18 июля 2024
Знаю чоловіка який вперше одружився в 40. До того мав цивільний шлюб та дитину 10 років, та ще жив з жінками по декілька років,а от на тій через рік одружився
Баба_Воля• 18 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Моя подруга так же вышла замуж, у неё третий брак, у него первый. Через 3 года она его бросила и пошла опять взамуж
Кому там слова не давали• 18 июля 2024
Мужчины женятся потому что хотят жениться. В какой угодно раз и в каком угодно возрасте
Ло Шарик• 18 июля 2024
Потому что вы позволяли так, просто пожить с вами пока не нашел лучший вариант. Вас не боялся потерять, эту девушку боится, вот и женился
Харчовий тріль• 18 июля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не, тут 100500 женился на угодной, обеспеченнее автора. Точка
Гола з конопель• 18 июля 2024
значит подошел возраст и желание. это же очевидно
Стильна штучка• 18 июля 2024
А мені 2 роки обіцяв, потім познайомився з іншою і за 2 міс розписався.
Чай не пью, только кофе• 18 июля 2024
Знаю історію, коли чоловік загуляв, розлучився, вони з коханкою розбили дві родини, 4 роки мали неймовірне кохання типу, потім посрались і він через півроку одружився і завів ще дитину. Оце карма для коханки, скажу я вам - вона ледь до петлі не полізла з горя.
Сама купляю квіти• 18 июля 2024
Автор, у мене знайомий хороший так 5 років зустрічався з дівчиною. Вона страждала, бо він не казав слів ’кохаю’, тільки ’ну нащо говорити, і так зрозуміло’. І заміж не кликав. А потім розірвав стосунки і через 3 місяці одружився. Коли я спитала чому так, сказав, що було зручно на той момент і їй він нічого не обіцяв, вона не йшла, значить влаштовувало, типу все чесно
Кому там слова не давали• 18 июля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ну так потому что захотел жениться на ней? Или нет
Annetka_100• 18 июля 2024
Автор, дайте угадаю. ’Эта’ богаче Вас? Она из хорошей семьи, с преданным и связями? Или у неё хорошая работа и она уверенно стоит на ногах?
Lydmila408• 18 июля 2024
-Мне нужно жениться?
-Нет.
-Почему?
-Потому что спрашиваешь..
.
Полюбил значит ту женщину..
А на Вас тренировался просто..Чтоб писюн не скучал.
Тріль!• 18 июля 2024
Ответ дляротцвеники
Впервые?
Он не видел вас женой .
Бабуся Бетман• 18 июля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
о, це моя історія. Закохалась у нього ще 16річного. Він роками обирав інших, потім типу підкотив і до мене яйця, але жодного слова про кохання, тупо спілкування та секс. Про шлюб і мови не було. Й тут на фестику (це я його знала вже років 10-11) знайомиться з дівкою, трахнув, одразу з´їхався з нею і за рік по знайомству шлюб.
ну що можу сказати, все на краще. Не моя людина, зустрів собі до пари, таке ж нечесне і нездатне на щиру любов.
Бабуся Бетман• 18 июля 2024
Ответ дляAnnetka_100
100%
но не только в этом дело
Додаю напруги• 18 июля 2024
Тому що з нею він бачить майбутнє, а вас він не розглядав як супутника життя. Не сумуйте, може воно й на краще
Lydmila408• 18 июля 2024
Нужно гордость иметь.
Часто читаю здесь,типа: еду к нему через весь город переспать,у нас с ним так для здоровья..
.
Где Ваша гордость?
Я хоть и немолода,ну лучше свое хочу на мусорник выкину,чем быть предметом для развлекухи и временного впихивания.
.
Мужчина ради ЛЮБИМОЙ женщины горы свернет.
Бабуся Бетман• 18 июля 2024
Ответ дляДодаю напруги
не може, а точно 🤌
Пацака-задирака• 18 июля 2024
Квітково-букетний період, з нею поступить так як і з вами невдовзі
Або якась є матеріальна вигода, то буде терпіть, а щастя нуль
Бабуся Бетман• 18 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
нє, ну чо, забезпечена баба, чо б і не жити.
Пацака-задирака• 18 июля 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Христя Остапчук
Надька Дорохфєєва
Пацака-задирака• 18 июля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
А я вважаю, що він не чесний, а мразота
ДелайКак_Я• 18 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Карма прилетіла,его очередь пострадатт
Харчовий тріль• 18 июля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Одне страдало, другому зручно, і так 5 років, але все тут чесно.
Баббббоньки, ну вы чё совсем??
18 мнеУЖЕ• 18 июля 2024
Навіщо цікавитесь життям колишнього???
Бабуся Бетман• 18 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Карма прилетіла,его очередь пострадатт
та вряд лі. Такий щасливий на весільних фото. В мене в житті депресія була, важка втрата, він цим сексом з іншою та весільними фото просто добив мене. Хоча я одразу все зрозуміла. Коли він почав стосунки з нею, став жорстоким, холодним до мене, прискіпливим.
Чижик Пижик• 18 июля 2024
У меня так муж ушел. К другой. И явно был устроен цирк для меня. И да, он был очень заинтересован в ней. И деньги и с работы никогда не выгонят. Сразу не женился, но купил через полгода сразу же ей квартиру как они стали жить вместе. Вы найдете своего ещё.